Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Novinky

Canon PowerShot G6 - čekání na znovuzrození u konce?

23. srpna 2004, 00.00 | Canon představil již šestou generaci digitálního fotoaparátu s označením PowerShot G. Podaří se mu se 7Mpix přerostlým kompaktem znovuzrodit legendu těchto hi-tech zařízení ležících někde na pomezí mezi běžnými kompakty a DSLR?

 

 

 

Novinky v řadách Pentax Optio vč. 7MPix

20. srpna 2004, 00.00 | Společnost Pentax na letošní podzim připravuje unikátní 7 MPix kompakt klasického retro vzhledu, který by měl oslovit náročnější amatérské fotografy. Nezapomněla ani na ty méně náročné a oprášila starší typ, který osadila 5MPix čipem. Jaké jsou naše první dojmy?

 

 

 

Fujifilm představil novou řadu digitálních fotoaparátů FinePix E

20. srpna 2004, 00.00 | Společnost Fujifilm představila tři nové modely digitálních fotoaparátů tvořící zcela novou produktovou řadu FinePix E. Čtyř až šestimegapixelové kompakty by měly oslovit masový trh a stát se cenově zajímavou alternativou pro běžného amatéra.

 

 

 

HP ScanJety 3770 a 4070 Photosmart - řešení pro domácí skenování

18. srpna 2004, 00.00 | Společnost HP představila dvojici nových cenově dostupných domácích plošných skenerů, určených zejména pro práci s fotografiemi. Jaké novinky připravilo HP pro podzimní trh skenerů?

 

 

 

HP photosmarty R507 a M307 přicházejí

16. srpna 2004, 00.00 | Společnost HP uvolnila informace o dvojici nových kompaktních digitálních fotoaparátů navazujících na konstrukci modelu nejvyššího kompaktního R707. Díky naší účasti na HP LAB nabízíme kromě základních informací i první praktické zkušenosti s těmito fotoaparáty.

 

 

 

Dokonale fotografický Optipix 3 pro Adobe Photoshop

13. srpna 2004, 00.00 | Novou verzi svého balíku plug-inů pro Adobe Photoshop představila společnost Reindeer Graphics. Optipix je profesionální sada filtrů a manipulačních nástrojů určených na zpracování a úpravy digitálních fotografií. Podrobnější informace a celém softwarovém balíku najdete v našem článku.

 

 

 

Novinky v řadách digitálních videokamer

13. srpna 2004, 00.00 | Na trh brzy přijdou nové poloprofesionální videokamery formátu miniDV, které nevynikají pouze svými schopnostmi natáčet kvalitní videa, ale také schopností, díky svým CCD čipům, fotografovat statické snímky na paměťovou kartu. Kvalita i rozlišení jdou u videokamer stále vzhůru a tak se není čemu divit, že někteří již běžně fotí pouze videokamerou. Jaké novinky si pro nás tedy společnosti Canon a Sony nachystaly?

 

 

 

FujiFilm FinePix S5500 a S3500

11. srpna 2004, 00.00 | Nové digitální EVF zrcadlovky z kategorie ultrazoomů společnosti FujiFilm již brzy přijdou na trh. Překvapivě mají oproti předcházejícím modelům klasické CCD snímače. Jaké jsou další změny? Jsou k užitku, nebo jsou jen kosmetické?

 

 

 

Nový kurz: Modelingová fotografie

11. srpna 2004, 00.00 | Fotografovani.cz si vás společně s IDIFem dovoluje pozvat na nový fotografický kurz "Modelingová fotografie", který si v létě odbyl svoji premiéru a nyní bude pro velký zájem pořádán o prázdninách ještě 26.8.2004.

 

 

 

Fotografická soutěž "Probouzení jara" - vyhlášení výsledků

9. srpna 2004, 00.00 | S malým zpožděním přinášíme oficiální vyhodnocení amatérské fotografické soutěže "Probouzení jara", která probíhala od května v naší fotografické galerii.

 

 

 

Strana výpisu

... 322 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: