Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky

Microdrive bude tlačit na cenu CompactFlash pamětí

27. srpna 2003, 00.00 | Společnosti Hitachi a IBM oznámily, že začnou společně ještě do konce roku dodávat nové verze miniaturních disků formátu CF II s kapacitou 2 a 4GB. Jaká je budoucnost a vyhlídky této technologie? Jaký budou mít vliv?

 

 

 

Canon PowerShot A80 - luxus pro chudé?

25. srpna 2003, 00.00 | Canon minulý týden představil kromě hojně diskutované EOS 300D i nový PowerShot A80. Přestože mu není věnována taková pozornost, může výrazně zahýbat s trhem levných značkových digitálních fotoaparátů. Co nového přinese?

 

 

 

LDF: Pražské sochy – umění na každém kroku

22. srpna 2003, 00.00 | Konečně zase doma v Praze. Hned druhý den po příletu jsem vyrazila do města, abych nasála tu krásu. Můj hledáček upoutaly sochy, kterých má Praha víc jak věžiček.

 

 

 

Canon EOS 300D, digitální SLR zrcadlovka konečně za hubičku?

22. srpna 2003, 00.00 | Canon tento týden představil zbrusu novou digitální SLR zrcadlovku, která má kromě rozlišení 6MPix, výměnných objektivů ještě jednu zajímavou vlastnost. Bude stát pod 40.000Kč vč. DPH! Kde se vzal tento malý zázrak?

 

 

 

Sony DSC-U50, drobeček jinak

20. srpna 2003, 00.00 | Sony představilo další variaci na téma miniaturního digitálního fotoaparátu. Model U50 se může pochlubit otočným objektivem a podporou nových karet MS DUO a to vše při zachování hmotnosti pod 100gramů. Přinášíme vám exkluzivní první zkušenosti s touto novinkou!

 

 

 

Sony DSC-F828, osmkrát větší nářez

19. srpna 2003, 00.00 | Sony F828 je fotoaparát, který vyrazil dech mnoha odborníkům, fotografům i konkurentům. Je libo 8MPix, 7x zoom a špičkovou výbavu pod 40.000Kč?

 

 

 

Kyocera Finecam S5R - rychlík, který nestaví

15. srpna 2003, 00.00 | Společnost Kyocera představila super rychlý kompakt S5R, který umí fotografovat neomezeně dlouho rychlostí 3 snímky za sekundu! Za jakých podmínek a jakou technologií toho lze dosáhnout?

 

 

 

Příliš mnoho erotiky a ukradená kasička

15. srpna 2003, 00.00 | Obavy, že jsou fotografie příliš erotické na důstojné prostory Staroměstské radnice, a potom kasička, ukradená právě v těchto důstojných prostorách přímo při vernisáži jen pro zvané, předznamenaly odstartování výstavy Dany Kyndrové k třicetiletí její fotografické činnosti. Tyto bizarní příhody však nic nemění na síle výpovědi a působivosti, které snímky této originální vypravěčky lidských osudů vyzařují.

 

 

 

LDF: Malá fotogalerie našich přírůstků

14. srpna 2003, 00.00 | Na našich cestách New Yorkem jsme samozřejmě nepotkávaly jen mrakodrapy a Američany, ale i jejich mazlíčky a drobné zvířectvo. Ne vždycky bylo jejich focení jednoduché, ale každopádně fotografie stojí za to. Prvních pár snímků je s Ančinými miláčky pejsky, které fotila v Americe snad úplně všechny. Neodpustila jsem si přidat hned několik fotek fotogenické veverky a ptactva zdejší krajiny. Perličkou na závěr zůstává krásný pavouček, který sice neumí lítat jako ptáci, ale ve vzduchu se udrží pomocí tenoulinkých vláken.

 

 

 

HP představila inkoustové náplně určené pro tisk černobílých fotografií

14. srpna 2003, 00.00 | Společnost HP představila novou inkoustovou kazetu č. 59 určenou především pro profesionální tisk černobílých fotografií a vylepšený fotografický papír HP Premium Plus Photo Paper.

 

 

 

Strana výpisu

... 341 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: