Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky

HP photosmarty 435, 645 a 945 přicházejí

13. srpna 2003, 00.00 | HP uvolnilo informace o třech nových digitálních fotoaparátech, kterými chce omladit svojí podzimní nabídku. Jaký bude 3MPix bez optického zoomu a jaká bude vlajková loď s 5MPix a 8x optickým zoomem?

 

 

 

LDF: Při focení New Yorku

12. srpna 2003, 00.00 | Nevím jak Vy, ale já vždycky toužila podívat se do zákulisí divadla, hotelů, filmových představení, prostě všude, kde se něco děje. Všichni kolem nás nám ukazují jen jak mají věci vypadat, ale ne vždy už vám ukazují jak se k tomu dospělo, a jak při přípravě vypadali. Tady je pohled toho, jak jsme vypadaly my v New Yorku.

 

 

 

Mustek Gsmart D30 - neznačkový Sony U20?

12. srpna 2003, 00.00 | Společnost Actebis uvedla na český trh nový digitální fotoaparát Mustek Gsmart D30, který v mnoha ohledech připomíná poměrně dobře známý Sony DSC-U20. Dovolili jsme si proto drobné srovnání.

 

 

 

Minolta DiMAGE A1 - když se upgrade povede

11. srpna 2003, 00.00 | Minulý týden Minolta představila nástupce své vlajkové lodě v oblasti digitální fotografie. Model A1 nahradí dobře známé 7/7i/7Hi a přestože rozlišení a zoom zůstali stejné, přináší opravdu pěknou řádku nových vlastností.

 

 

 

Minolta DiMAGE Z1 - odvážný ultrazoom

7. srpna 2003, 00.00 | Získali jsme exkluzivní informace o žhavé novince připravované společností Minolta. Model Z1 nabídne 10x optický zoom, rozlišení 3,2mil. bodů a velmi odvážný design a konstrukci elektronické zrcadlovky.

 

 

 

Mentálně postižení fotografové – soucit či obdiv?

6. srpna 2003, 00.00 | Zátiší, snímek krajiny, architektury, portrét, dokonce i koláž a roláž. Některé působí amatérsky, ale u jiných má divák pocit, že se dívá na profesionální fotografie. Ve skutečnosti všechny práce vytvořili mentálně postižení lidé – absolventi 1. ročníku projektu „S fotoaparátem za poznáním“.

 

 

 

Extensis pxl SmartScale 1.0, nová profesionální softwarová lupa

4. srpna 2003, 00.00 | Novým produktem na zvětšování obrázků a fotografií až na 1600 % jejich původního rozlišení je pxl SmartScale od Extensisu. Program existuje v podobě Adobe Photoshop kompatibilního plug-inu a na úpravy rozlišení obrázků používá technologii PixelLive společnosti Celartem. Další podrobnosti si můžete přečíst v našem článku.

 

 

 

LDF: Procházka po Brooklyn Bridge v NY

4. srpna 2003, 00.00 | Čím je Brooklynský most zajímavý? To je jednoduché, je tu krásný výhled, prostředí, spousta laviček k odpočinku. Z vlastní zkušenosti vím, že se na něm dá strávit i celé dopoledne focením a vůbec se nebudete nudit pokud se tam vydáte s kamarádkou, třeba jako já, je o zábavu vždy postaráno.

 

 

 

Fujifilm FinePix S5000 a S7000 přicházejí

1. srpna 2003, 00.00 | FinePix S602 zoom se dočkal hned dvou nástupců, kteří rozšiřují nabídku nejvyšších amatérských digitálních fotoaparátů od Fujifilmu. Je libo fotografie s rozlišením 12MPix?

 

 

 

LDF: Náš první den v New Yorku

31. července 2003, 00.00 | Na letiště jsme přiletěly večer a šly jsme hned spát. Rozhodly jsme se, že brzy ráno vyrazíme a projdeme si okolí. New York, velkoměsto, a my jsme přitom na ostrůvku zvavém Manhattan. Máme jen pár dní a svou dovolenou si hodláme užít. Jestli Vás zajímá, co jsme objevovaly první den, tak se s námi podívejte. Možná Vás překvapí stejně jako nás, jaký New York může být. Nejsou to jen samé mrakodrapy.

 

 

 

Strana výpisu

... 342 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: