Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky

LDF: Náš první den v New Yorku

31. července 2003, 00.00 | Na letiště jsme přiletěly večer a šly jsme hned spát. Rozhodly jsme se, že brzy ráno vyrazíme a projdeme si okolí. New York, velkoměsto, a my jsme přitom na ostrůvku zvavém Manhattan. Máme jen pár dní a svou dovolenou si hodláme užít. Jestli Vás zajímá, co jsme objevovaly první den, tak se s námi podívejte. Možná Vás překvapí stejně jako nás, jaký New York může být. Nejsou to jen samé mrakodrapy.

 

 

 

Kolik bývalých bachařů si zaplatilo zájezd do Terezína?

31. července 2003, 00.00 | Je prvním žijícím českým autorem, který byl vybídnut, aby uspořádal přehlídku svého díla v prestižních prostorách pražského Rudolfina. Není divu, Pavel Baňka je významným a mezinárodně uznávaným autorem, jehož originální vnímání reality pokaždé překvapí, či ještě lépe – zaskočí. Výstava jeho dvou fotografických cyklů, spojených do jednoho vizuálně i filosoficky provokujícího útvaru, právě probíhá ve Veletržním paláci.

 

 

 

LDF: Naše fotografie z toulek Prahou

30. července 2003, 00.00 | Toulky Prahou patří k nejpůvabnějším činnostem, co turista i místní mohou ve volné chvilce pro své odhlehčení udělat. Praha má právem spoustu dalších přívlastků jako Stověžatá, Zlatá, Matička... Proč asi?

 

 

 

Nikon D2H - rychleji a kvalitněji

29. července 2003, 00.00 | Nikon minulý týden představil nástupce své reportážní digitální zrcadlovky D1H, který kromě zvýšení rozlišení a rychlosti přináší mnoho dalších vylepšení. Mají se reportážní fotografové na co těšit?

 

 

 

Casio QV R40 - malý rychlík

28. července 2003, 00.00 | Pokud hledáte malý a přitom opravdu rychlý digitální fotoaparát s elegantním designem, pak by vás mohl zaujmout nový QV-R40.

 

 

 

Krajinářské panorama ve virtuální galerii

25. července 2003, 00.00 | Silva Nortica – název, kterým by staří Římané na mapě své říše jistě označili oblast poetickou, divokou, s tajemnými obřími kameny uprostřed hlubokých lesů. Latinské slovo „silva“ totiž znamená právě les … Takovou, jak bylo naznačeno, ji viděl a na svých panoramatických snímcích zachytil fotograf Jiří Tiller. Pokud vás zajímá, kde se zmíněná krajina nachází, navštivte virtuální World Webphoto Gallery.

 

 

 

Kam směřuje vývoj snímačů?

24. července 2003, 00.00 | Letos se vyrojilo několik nových oznámení týkajících se nových či upravených technologií snímacích prvků. Jaká nás čeká nejbližší budoucnost v této oblasti? Kudy povede cestička vývoje?

 

 

 

Sexuální turistika? To není celé Thajsko

22. července 2003, 00.00 | Thajsko – už dávno ne vzdálená exotická země, dostupná jen vyvoleným. A možná právě proto, že se dnes jedná o oblíbený cíl dovolené tolika lidí, není snadné pořídit skutečně autentické záběry, snažící se dostat pod povrch lákavého turistického pozlátka. Jak se to zdařilo fotografu Martinu Klikovi, můžete posoudit při návštěvě jeho výstavy v klubu Koníček v Lucerně.

 

 

 

Minolta DiMAGE X20 - odlehčená verze

18. července 2003, 00.00 | Minolta dnes oficiálně představila další přírůstek do rodiny miniaturních kapesních fotoaparátů DiMAGE X. Verze X20 je odlehčenou a zjednodušenou verzí, která by měla zpřístupnit tento digitální fotoaparát opravdu široké veřejnosti.

 

 

 

Flaming Pear Creative Pack 1.0 & Webmaster Series 1.0

17. července 2003, 00.00 | Společnost Flaming Pear je autorem mnoha zajímavých doplňků pro Adobe Photoshop a další programy. Jedním z inovovaných low-end produktů k z produkce Flaming Pear je balík čtyř efektových pluginů s názvem Creative Pack.

 

 

 

Strana výpisu

... 343 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: