Novinky - fotoaparáty - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - fotoaparáty

Samsung SCH-S250 - první mobilní telefon s integrovaným 5MP fotoaparátem

25. října 2004, 00.00 | Výrobci mobilních telefonů se ženou za honbou megapixelů a pomyslnou cílovou pásku v kategorii 5MP protrhla jako první společnost Samsung, která oznámila svůj nový model mobilního telefonu s integrovaným 5MP fotoaparátem a interním bleskem. Do konce roku slibuje mobil s 10MP fotoaparátem.

 

 

 

Konica Minolta E40 - low-endová novinka s 2,0" LCD

18. října 2004, 00.00 | Společnost Konica Minolta připravuje pro předvánoční trh novinku určenou pro začínající fotoamatéry. E40ka by se měla stát fotoaparátem pro nejširší masy a prosadit se ve velmi težké konkurenci cenově dostupných modelů. Jaké jsou její šance?

 

 

 

Photokina 2004: Novinky u Hasselbladu – první středoformátová DSLR

15. října 2004, 00.00 | Švédská firma Hasselblad oznámila na veletrhu Photokina spojení s dánskou společností Imacon. Ze spojení výrobců středoformátových zrcadlovek a digitálních zadních stěn logicky vzešla digitální středoformátová zrcadlovka H1D.

 

 

 

Mobilní telefon s 3,2 megapixelovým fotoaparátem a jiné novinky od společnosti Samsung

13. října 2004, 00.00 | Společnost Samsung vyrábí nejen domácí spotřební elektroniku, ale i LCD monitory, HDD/DV rekordéry, videokamery velikosti kreditní karty, ale i mobilní telefony s fotoaparátem, který má 3,2 megapixelové rolzlišení. Pojďme se na novinky společnosti Samsung podívat blíže.

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Pentax a jeho miniaturní zrcadlovka

8. října 2004, 00.00 | Společnost Pentax představila na veletrhu Photokina svojí novou digitální zrcadlovku *ist Ds, která má nyní lépe konkurovat modelům D70 od Nikonu a 300D od Canonu. Kromě toho byly k vidění i malé digitální kompakty Optio.

 

 

 

Photokina: inovativní Sanyo Xacti C4

7. října 2004, 00.00 | Společnost Sanyo na podzim 2003 uvedla originální fotoaparát Xacti C1, který vynikal především osobitým neotřelým designem a schopností pořizovat kvalitní videosekvence se stereo zvukem. Nyní mu bylo dopřáno vylepšení, vyměněn byl snímač a LCD displej. Inovovaný model Xacti C4 byl představen právě na veletrhu Photokina 2004.

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Nikon

6. října 2004, 00.00 | Dnes nabízíme souhrn novinek od společnosti Nikon. Stánek jednoho z největších výrobců fotoaparátů byl naladěn do žluté barvy ve znamení nového loga a image firmy. Co všechno tedy na Photokině Nikon představil?

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Canon

5. října 2004, 00.00 | Canon předvedl dvě nové digitální zrcadlovky, kompakty s českým menu a několik dalších zařízení. Připravili jsme pro Vás krátké shrnutí nových produktů společnosti Canon, které byly prezentovány na Photokině.

 

 

 

Photokina 2004: Dva různé low-endy od Olympusu

4. října 2004, 00.00 | Olympus představil těsně před Photokinou nové dva lidové digitální fotoaparáty C-370 Zoom a C-470 Zoom. Nabízíme vám praktické srovnání prvních dojmů z těchto dvou levných kompaktů přímo z expozice Olympusu v Kolíně nad Rýnem.

 

 

 

Photokina 2004: Epson L-500V - první doteky

4. října 2004, 00.00 | Ohlášenou novou generaci LCD displejů Photo Fine použil Epson ve svém novém kompaktním digitálním fotoaparátu L-500V. Přístroj nabízí 5MP obrazového rozlišení, 3x optický zoom, ozvučené video sekvence a hlavně kvalitní displej. Připravili jsme pro vás jeho krátké představení a pár dojmů.

 

 

 

Strana výpisu

... 85 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: