Novinky - fototiskárny - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - fototiskárny

Epson Stylus Photo R2000

19. května 2011, 00.00 | Nová fotografická tiskárna formátu A3+ pro tisk fotografií s vysokým leskem využívá inkoustové kazety s o 50 % vyšší kapacitou. Má tiskovou hlavu, pracující na bázi technologie proměnlivé velikosti kapiček pro zajištění přesnosti tisku a jemných tonálních přechodů. A na přání zákazníků výrobce přidal rozhraní Wi-Fi.

 

 

 

Nová modelová řada inkjetů Officejet

12. dubna 2011, 00.00 | Hewlett-Packard představil novou modelovou řadu inkoustových tiskáren Officejet, které jsou vhodné především pro menší i větší podniky, ale i pro „domácí kancelář“, a lze je použít nejen pro tisk dokumentů, prezentací a grafů, ale také fotografií jako takových. HP ale hlavně reaguje na proměnu trendů na pracovním trhu a na nové požadavky, kupříkladu zvyšování mobility pracovní síly, možnosti práce z domova a „v terénu“.

 

 

 

Canon DreamLabo 5000

29. března 2011, 00.00 | Tímto modelem, který bude v Evropě dostupný od začátku roku 2012, vstoupí Canon na evropský trh produkčního fotografického tisku. DreamLabo 5000 je nový produkční inkoustový tiskový stroj, používající nově vyvinutou tiskovou hlavu s vysokou hustotou trysek, která umožňuje tisk o šířce 305 mm, a technologii FINE pro tisk vysoce kvalitních fotografií a detailně vykresleného textu. Stroj je tudíž vhodný pro tisk fotografií, fotografických koláží i zakázkových brožur a podkladů pro fotoknihy a fotokalendáře.

 

 

 

Epson Stylus Photo R3000

16. března 2011, 00.00 | Tato nová inkoustová fotografická tiskárna bude v prodeji od konce března 2011. Jedná se o kompaktní model, umožňující tisk fotografií až do formátu A3+, který využívá inkousty UltraChrome K3 s jasnou purpurovou pro vysoce kvalitní tisk s realistickým barevným podáním.

 

 

 

Canon: nová tiskárna a čtyři multifunkce

9. března 2011, 00.00 | Canon uvedl na trh nejen nové fotoaparáty, výměnné objektivy a externí blesky, ale také inkoustovou tiskárnu a čtyři multifunkční zařízení s inkoustovými tiskárnami a další produkty. Tiskárna umožňuje tisk fotografií až do formátu A3+, trojice multifunkcí je určena tak říkajíc pro domácí použití a čtvtrtá je špičková, určená pro náročné uživatele i komerční využití. Tiskárny a multifunkční zařízení nás přirozeně velmi zajímají – jako praktické příslušenství nebo chcete-li součást širšího vybavení digitálního fotografa.

 

 

 

Lexmark uvádí novou generaci tiskáren Genesis

11. února 2011, 00.00 | Společnost Lexmark uvádí zcela nový koncept inkoustových tiskáren. Lexmark S815 Genesis představuje inkjetovou multifunkci, jež může potenciálním klientům nabínout rychlost, elegantní design a zároveň inteligentní řešení SmartSolutions. Vedle toho zaujme též novým skenovacím systémem Flash Scan nebo možnostmi on-line sdílení. Zajímavost představuje i netradičně (ale originálně) pojaté "vertikální" konstrukční řešení.

 

 

 

HP představuje službu ePrint: Online vždy a všude

4. října 2010, 00.00 | HP uvádí novinky pro následující období a to jak nové tiskárny řady Photosmart a Officejet, tak především nové aplikace a služby, z nichž tou nejzajímavější je ePrint – řešení umožňující tisknout kdykoli a kdekoli díky přímému přístupu na internet. Spolu s novými aplikacemi přinášejí nová zařízení též uživatelsky přívětivější ovládání či podporu bezdrátových technologií...

 

 

 

Epson Stylus Photo PX820FWD a PX720WD: bitevní křižníky připlouvají

30. srpna 2010, 00.00 | Po nedávno uvedených novinkách nyní představuje společnost Epson dvojici nadupaných multifunkčních tiskáren - Stylus Photo PX820FWD a Stylus Photo PX720WD. Jedná se o modely stále populárnějšího konceptu 3 v 1, které nabídnou dále například podporu bezdrátového přenosu (Wi-Fi), ethernetové rozhraní, automatický podavač dokumentů nebo duplexní tisk již v základní konfiguraci.

 

 

 

Canon představil zbrusu nové fototiskárny i skenery

24. srpna 2010, 00.00 | Canon představil na sklonky srpna několik nových fotografických tiskáren, multifunkčních zařízení i fotografických skenerů. Konkrétně se jedná o populární modely PIXMA, sublimační tiskárnu SELPHY a skenery CanoScan. Co nám nově představené novinky mohou nabídnout?

 

 

 

Epson představuje nové inkoustové tiskárny pro léto 2010

29. července 2010, 00.00 | Společnost Epson představuje letní novinky pro následující období. Konkrétně se jedná o inkjetové tiskárny a multifunkce řady „Stylus“ a „Office“, sěmřující do segmentu SOHO (domácí tisk a malé kanceláře). Nové produkty jsou zaměřeny na uživatelský komfort, vyšší rychlost ale též tiskovou kvalitu a bohatší funkční výbavu (například možnost bezdrátového připojení). Na co se tedy můžeme těšit a co od novinek očekávat?

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: