Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - příslušenství

Mobilní stabilizační opěrky Foton

9. května 2011, 00.00 | Na trhu se rozšiřuje nabídka prakticky řešených, lehkých a snadno přenosných i použitelných opěrných systémů. Jsou vhodné pro videokamery i fotoaparáty, zejména digitální zrcadlovky, a to hlavně ty, kterými lze natáčet video. Tyto specializované opěrky umožňují jejich komfortní použití a stabilizaci zejména při dlouhodobé práci a v situacích, kdy není možné upevnit je na tripod nebo monopod.

 

 

 

Tablety Sony S1 a S2

3. května 2011, 00.00 | Společnost Sony představila dvojici tabletů s operačním systémem Android 3.0. Mají sofistikovaný design a celkově jsou řešeny pro snadné a bezproblémové použití. Model s kódovým označením S1 je optimalizován pro multimediální zábavu a kompaktní S2 je ideální pro mobilní komunikaci a zábavu. Výrobce předpokládá, že své tablety začne na světovém trhu prodávat letos na podzim.

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 1,8/50G

27. dubna 2011, 06.00 | Nikon dnes představil nový základní objektiv s vysokou světelností. AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G má nový optický systém optimalizovaný pro současné moderní zrcadlovky. A má výborný poměr prodejní ceny a užitné hodnoty. Objektiv bude v prodeji od 2. června za 4 990 Kč, respektive 199 €.

 

 

 

Sony HVL-F43AM – externí blesk

27. dubna 2011, 00.00 | Kompaktní, ale výkonný a pružně použitelný externí blesk pro digitální fotoaparáty Sony Alfa typu SLR a SLT. V Evropě má stanovenu doporučenou maloobchodní cenu 359 € a dostupný bude od června 2011.

 

 

 

EIZO ColorGraphic CG275W a FlexScan SX2762W

20. dubna 2011, 00.00 | EIZO NANAO Corporation, respektive v ČR a SR Avnet, s. r. o., nabízí dva nové 27-palcové grafické LCD monitory. Model CG275W je už druhý z řady ColorGraphic s možností autokalibrace. Druhá novinka, SX2762W, rozšířila nabídku v řadě FlexScan SX. Oba monitory mají atraktivní rozlišení 2 560 × 1 440 obrazových bodů a širokoúhlý obraz s poměrem stran 16:9.

 

 

 

FOMEI Panther Mini 600

18. dubna 2011, 02.00 | Na rozdíl od „univerzálního bateriového generátoru“ Panther 1500, který je přísně řečeno měničem napětí, nicméně přesto kompaktním zdrojem energie, je Panther 600 Mini skutečný bateriový generátor, byť velmi kompaktní. V boxu generátoru je kompletní elektronika včetně kondenzátorů. A je dodáván v setu se zábleskovou hlavou, ve které už je jen výbojka a pilotní žárovka.

 

 

 

Čtrnáctipalcový tablet Acer Iconia

13. dubna 2011, 00.00 | Hledáte-li inovativní řešení osobního počítače, je tento touchbook jednou z možností. Nabízí dva vícedotykové displeje s celoplošným ovládáním všemi prsty, lepší interakci i možnosti sledování obsahu a univerzální využití.

 

 

 

Ilford Multigrade Art 300

7. dubna 2011, 00.00 | Firma Harman uvedla na trh nový černobílý pozitivní zvětšovací papír na speciální matné Fine Art podložce na bázi 100% bavlny, bez kyselých přísad, s odolností pro standardní zpracování ve zpracovatelských černobílých lázních. Papír má matný povrch s jemnou texturou. Harman, tradiční výrobce klasických halogeno-stříbrných fotografických materiálů značky Ilford, připravil tento nový materiál pro uměleckou černobílou fotografii ve spolupráci s firmou Hahnemühle FineArt GmbH.

 

 

 

Western Digital My Book Studio Edition II

6. dubna 2011, 00.00 | Nový externí disk nabízí výkon rozhraní FireWire a ohromnou ukládací kapacitu pro současné formáty v HD rozlišení 6 TB. Western Digital ho doporučuje především kreativcům, ale samozřejmě i všem fanouškům platformy Mac.

 

 

 

Kingston: Prague HyperX Event s Markem Tekunoffem

22. března 2011, 00.00 | V pražském Tančícím domě a v akci předvedla společnost Kingston Technology nové paměťové moduly, které představila na veletrhu CeBIT v Hannoveru. Jedná se o nové tříkanálové sady paměťových modulů HyperX T1 Black DDR3 a inovované jedno-, dvou- a tříkanálové sady HyperX Genesis.

 

 

 

Strana výpisu

... 57 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: