Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - příslušenství

Tamrac Evolution 9, model 5789

26. května 2011, 02.00 | Mezi "jarními novinkami" Tamrac, které si postupně představujeme, je také třetí fotobatoh v řadě Evolution. Má ještě větší rozměry než model Evolution 8, tudíž je lépe využitelný pro rozsáhlejší fotografické vybavení včetně profizrcadlovky s nasazeným telezoomem, připraveným k pohotovému použití. Nabízen je v černém provedení.

 

 

 

Tamrac Big Wheels SpeedRollers

24. května 2011, 00.00 | Tamrac navázal na dvojici fotografických kufrů na kolečkách Speed Roller 1 a 2, modely 5551 a 5552, a nabídl dva vylepšené a ještě větší modely – Big Wheels SpeedRollers 5591 a 5592. Výrobce je stejně jako předešlé modely nabízí v klasickém černém provedení.

 

 

 

HP Pavilion dv6 a dv7

23. května 2011, 00.00 | Hewlett-Packard zahájil prodej inovované řady notebooků HP Pavilion pro domácí uživatele, jež byly oficiálně představeny na netradiční tiskové konferenci v klubu NoD. Mají designově zajímavé tělo, které je díky použití slitin hliníku a dalších kovů odolné, nabízejí jedinečný systém ozvučení, nový systém chlazení HP CoolSense a systém zabezpečení dat HP Simple Pass.

 

 

 

Novinky Varta pro fotografy

18. května 2011, 00.00 | Pro naše digitální a elektronické přístroje a zařízení potřebujeme mít neustále dostatek elektrické energie. K nejčastěji používanému příslušenství z této široké oblasti patří tužkové primární (jednorázové) napájecí články a také akumulátory, které můžeme dobíjet a používat opakovaně po mnoho set cyklů.

 

 

 

Počítače HP pro náročné uživatele

16. května 2011, 00.00 | Společnost HP připravila nové výkonné stolní i mobilní pracovní stanice pro profesionály. Rozšířila svou nabídku pracovních stanic řady Z o cenově dostupné pracovní stanice HP Z210 a představila nové modely řady mobilních pracovních stanic – Elitebook 8760w a 8560w.

 

 

 

Stabilizační opěrné systémy Dörr

10. května 2011, 00.00 | Lehké, snadno přenosné a použitelné opěrné systémy vhodné pro videokamery i fotoaparáty, zejména digitální zrcadlovky, kterými je možno natáčet video. Jsou v něčem shodné s produkty Foton, které jsme si už přestavili, ale také v lecčems rozdílné. A hlavně – nabídka Dörr je pestřejší. Obsahuje i systémy, které umožňují velmi pružné použití, kupříkladu natáčení ze „žabí perspektivy“ nebo z nadhledu, přičemž spodní segment slouží k vyvážení sestavy s videokamerou nebo fotoaparátem.

 

 

 

Mobilní stabilizační opěrky Foton

9. května 2011, 00.00 | Na trhu se rozšiřuje nabídka prakticky řešených, lehkých a snadno přenosných i použitelných opěrných systémů. Jsou vhodné pro videokamery i fotoaparáty, zejména digitální zrcadlovky, a to hlavně ty, kterými lze natáčet video. Tyto specializované opěrky umožňují jejich komfortní použití a stabilizaci zejména při dlouhodobé práci a v situacích, kdy není možné upevnit je na tripod nebo monopod.

 

 

 

Tablety Sony S1 a S2

3. května 2011, 00.00 | Společnost Sony představila dvojici tabletů s operačním systémem Android 3.0. Mají sofistikovaný design a celkově jsou řešeny pro snadné a bezproblémové použití. Model s kódovým označením S1 je optimalizován pro multimediální zábavu a kompaktní S2 je ideální pro mobilní komunikaci a zábavu. Výrobce předpokládá, že své tablety začne na světovém trhu prodávat letos na podzim.

 

 

 

Nikon AF-S Nikkor 1,8/50G

27. dubna 2011, 06.00 | Nikon dnes představil nový základní objektiv s vysokou světelností. AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G má nový optický systém optimalizovaný pro současné moderní zrcadlovky. A má výborný poměr prodejní ceny a užitné hodnoty. Objektiv bude v prodeji od 2. června za 4 990 Kč, respektive 199 €.

 

 

 

Sony HVL-F43AM – externí blesk

27. dubna 2011, 00.00 | Kompaktní, ale výkonný a pružně použitelný externí blesk pro digitální fotoaparáty Sony Alfa typu SLR a SLT. V Evropě má stanovenu doporučenou maloobchodní cenu 359 € a dostupný bude od června 2011.

 

 

 

Strana výpisu

... 57 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: