Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Novinky - příslušenství

Miniaturizace paměťových médií pokračuje

17. prosince 2004, 00.00 | Jaké jsou nejžhavější novinky v oblasti miniaturních paměťovývh médií? Samsung začne vyrábět paměťové moduly s rozměry 12 x 14 mm s kapacitou až 128 MB a to není vše, Lexar již představil novou USB klíčenku s kapacitou 8 GB.

 

 

 

Sony VAIO Pocket - přehrávač hudby, databanka, nebo hard-disk?

7. prosince 2004, 00.00 | Společnost Sony má na trhu přímého konkurenta iPodu Photo od Applu. Sony VAIO Pocket přehrává hudbu, ukládá a zobrazuje snímky a nabízí stahování hudby z internetu. Budou stačit nabízené kapacity 20 a 40GB? Podívejme se zblízka, co se vše ukrývá v hliníkovém těle přístroje VAIO Pocket.

 

 

 

Microdrive má nového zastánce?

26. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Sony oznámila, že začne nabízet pod svou značkou 2 a 4 GB verzi Microdrive disků. Jaké je pozadí této informace a co vlastně dnes miniaturní hard disky přináší?

 

 

 

Špičkový základní objektiv pro Canon EOS 20D a Canon EOS 300D

9. listopadu 2004, 00.00 | Na podzim letošního roku uvedl Canon na trh nový objektiv Canon EF-S
17-85mm f/4.5-5.6 IS USM. Je určen výhradně pro digitální zrcadlovky Canon
EOS 20D a Canon EOS 300D. Pokud tedy vlastníte nebo uvažujete o pořízení
uvedených fotoaparátů, tento objektiv byste rozhodně neměli minout!

 

 

 

Apple představil Photo iPod

28. října 2004, 00.00 | Společnost Apple Computers rozšířila funkčnost svého audio přehrávače iPod vybaveného interním hard diskem o prohlížení fotografií na barevném LCD. Pokud máte rádi hudbu, fotografie a styl najednou, možná vás nový Apple iPod Photo zaujme.

 

 

 

Photokina 2004: Nové objektivy (nejen) pro DSLR

11. října 2004, 00.00 | Na Photokině se představovaly hlavně novinky z řad kompaktních fotoaparátů, zrcadlovek a paměťových karet. Lehce v pozadí byly nové objektivy, jejichž stručný souhrn Vám nabízíme v tomto článku.

 

 

 

Photokina 2004: Nové bezpečné karty Lexar

5. října 2004, 00.00 | Společnost Lexar na Photokině představila nové typy CompactFlash karet. Jeden je určen pro přenášení informací o nastavení fotoaparátu, uživateli a podobně. Druhý typ je bezpečně chráněn heslem, ke kterému budou mít přístup pouze vybraná zařízení.

 

 

 

Photokina 2004: Karty SanDisk s vyšší rychlostí a kapacitou

1. října 2004, 00.00 | Společnost SanDisk oznámila zahájení prodeje nových vysokorychlostních karet Extreme III a čtyřnásobné zvýšení kapacity karet Ultra II a několik dalších novinek. SanDisk představil nové karty ve formátech CompactFlash, SD a MemoryStick PRO.

 

 

 

Photokina 2004: Olympus a jeho vize EIS a m:robe

30. září 2004, 00.00 | Společnost Olympus představila kromě již hotových produktů i dva zajímavé koncepty, které by měly přijít na trh až v příštím roce. Co by měl nabídnout systém Easy Imaging System a m:robe?

 

 

 

Photokina 2004: Novinky od Epsonu ze všech oblastí

29. září 2004, 00.00 | Společnost Epson nám předvedla několik nových produktů pro digitální fotografii. První dálkoměrný digitální fotoaparát představený na CeBItu již plně funguje, nové LCD displeje s vysokým rozlišením, nebo novou tiskárnu kombinovanou se skenerem určenou pro domácí nízkonákladový tisk.

 

 

 

Strana výpisu

... 74

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: