Western Digital My Book Studio Edition II - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - příslušenství

Western Digital My Book Studio Edition II

wdf_mybook_studio_2q_100px

6. dubna 2011, 00.00 | Nový externí disk nabízí výkon rozhraní FireWire a ohromnou ukládací kapacitu pro současné formáty v HD rozlišení 6 TB. Western Digital ho doporučuje především kreativcům, ale samozřejmě i všem fanouškům platformy Mac.

Western Digital My Book Studio Edition II je dvoudiskový systém pro ukládání dat s masivní kapacitou 6 TB. Disk vychází vstříc současným nárokům na kapacitu profesionálních kreativců a náročných uživatelů platformy Mac, kteří vytvářejí, ukládají, zpracovávají a archivují velké soubory videoklipů a fotografií ve vysokém rozlišení. Disk s novou kapacitou poskytuje uživatelům 33 % ukládacího prostoru navíc oproti předchozím kapacitám při zachování shodné plochy, kterou disk zabere na pracovní ploše.

Kombinace rozšířené 6TB kapacity a kompatibility s Apple Time Machine nový externí disk předurčuje k tomu, aby se stal pohotovým řešením pro ukládání dat pro celou řadu profesionálních uživatelů včetně umělců a designérů, fotografů, právníků, lékařů a dalších skupin podnikatelů. Archivační systém poskytuje rozhraní quad pro poskytování maximálního výkonu a flexibility, rozhraní eSATA a FireWireR 800 v případě požadavku na maximální výkon a FireWire 400 a USB 2.0 pro případ, kdy rozhoduje flexibilita.

Rychlé rozhraní eSATA a FireWire 800 v kombinaci s konfigurací podporující RAID poskytne rychlost a odezvu, kterou uživatelé potřebují pro rozmanité úkony, jako je rychlé a bezproblémové editování videa, renderování náročných 3D objektů či speciální efekty a ukládání/přenášení enormních balíků dat ve zlomku času.Přednosti nového systému pro ukládání dat formátovaného pro počítače Mac:

 • Mimořádná kapacita 6 TB.
 • Výkonnost a vysoká rychlost, čtyři rozhraní (FireWire 800/400, eSATA a USB 2.0).
 • Chladný a ekologicky nenáročný provoz díky diskům WD s technologií WD GreenPower Technology, která dosahuje zhruba o třetinu nižší spotřeby energie než běžné duální systémy pro ukládání dat. Účinné řešení chlazení bez nutnosti větráku a přepínání do módu power-saving zajišťuje tichý chod.
 • Software pro automatické a nepřetržité zálohování.
 • Uživatelsky přívětivé pro servis, lze snadno otevřít a vyměnit vnitřní disky.
 • Světelný ukazatel kapacity zobrazuje, kolik zbývá volného prostoru.
 • Pětiletá omezená záruka.
 • Tématické zařazení:

   » Ostatní  » FotoTechnika  

   » Novinky  

   » Novinky  » Novinky - příslušenství  

  Poslat článek

  Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

  Váš e-mail:

  (Není povinný)

  E-mail adresáta:

  Odkaz článku:

  Vzkaz:

  Kontrola:

  Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

  Kód pro ověření

   

   

   

   

   

  Přihlášení k mému účtu

  Uživatelské jméno:

  Heslo: