Nový update aplikací Adobe Camera RAW 5.1 a Adobe Lightroom 2.1 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky

Nový update aplikací Adobe Camera RAW 5.1 a Adobe Lightroom 2.1

29. října 2008, 00.00 | Společnost Adobe uvolnila nové verze Adobe Camera Raw 5.1 a Adobe Photoshop Lightroom 2.1. U Adobe Raw 5,1 došlo k rozšíření seznamu podporovaných fotoaparátů a u Lightroom 2.1 byl navýšen výkon a efektivita propojení s Photoshopem.

Společnost Adobe uvolnila nové aktualizované verze aplikací Adobe Camera RAW 5.1 a Adobe Photoshop Lightroom 2.1.

Adobe CS4

Poslední verze Adobe Camera 5.1 je update předchozí verze 5.0, která je určena pro nejnovější verzi Photoshopu CS4. Aktualizace přináší nově podporu pro RAW formáty těchto 15 digitálních fotoaparátů: Canon EOS 1000D, Canon EOS 50D, Fuji FinePix IS Pro, Kodak EasyShare Z1015 IS, Leaf AFi II 6, Leaf AFi II 7, Leaf Aptus II 6, Leaf Aptus II 7, Nikon D700, Nikon D90, Nikon Coolpix P6000, Olympus SP-565 UZ, Pentax K-m, Sigma DP1 a Sony Alfa-900. Rozšířil se i seznam ACR profilů (defaultní nastavení aplikace pro individuální korekci např. podání barev dle daných výrobců fotopřístrojů) a nyní se můžou radovat i majitelé fotoaparátů Leica M8, Canon EOS 50D, Nikon D90 a Pentax DSLR (najdete zde). Pro uživatele verze Photoshopu CS3 je výše zmíněná aktualizace provedena v nové verzi pluginu Adobe Camera RAW 4.6, který nyní také k dispozici.

Adobe CS4

Update verze v podobě verze Adobe Photoshop Lightroom 5.1 přináší lepší výkonnost aplikace (platí to i pro majitele Mac OS X 10.5), zejména v jejím napojení na program Photoshop. Došlo k rozšíření seznamu klávesových zkratek. Bylo zapracováno na větší stabilitě aplikace v prostředí 64bitové verze operačního systému Microsoft Windows Vista (zejména u webového modulu v Lightroom).

Adobe CS4

Aktualizace Lightroom 2.1 a Adobe RAW 5.1 jsou volně stáhnutelné ze webových stránek společnosti Adobe (najdete zde).

Zdroj: Webové stránky společnosti Adobe

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  » Novinky - software  

 » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: