Trendy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Trendy

PMA trendy: Změna znamená příležitost

6. března 2006, 00.00 | Veletrh PMA 2006 skončil a přinesl možná více otázek než odpovědí. Jak na nás jakožto přímé účastníky působil, jaké novinky přinesl a jaké trendy naznačil? Nabízíme vám ohlédnutí za nejvýznamnějším veletrhem počátku roku 2006.

 

 

 

PMA live: Kodak na cestě od filmu k digitálu

1. března 2006, 00.00 | Svou keynote měl na letošní PMA i Phil Faraci, ředitel divize CDI Kodaku, ve které představil novou digitální strategii této jinak tradičně filmově orientované společnosti. Co znamená pro Kodak film a co digitální fotografie?

 

 

 

PMA Live: Vize tisku fotografií dle Fujifilmu a HP

28. února 2006, 00.00 | Jednou z nejvýznamnějších formálních doprovodných akcí PMA byla bezesporu vystoupení dvou nejvyšších představitelů společností Fujifilm a HP. Shigetaka Komori a Vyomesh Joshi přednášeli o svém pohledu do budoucnosti a o stavu svých společností. Zatímco z projevu pana Komorího bylo jasně cítit, že stále tíhne ke klasickému filmu, Vyomesh Joshi spíše vyzdvihoval možnosti digitálního tisku a jeho budoucnosti.

 

 

 

Fotoprůmysl dělá hlupáky ze sebe i svých zákazníků

10. února 2006, 00.00 | Dovolte nám malé zamyšlení nad tím, kam směřuje fotografický průmysl, proč krachují zavedené značky a kam se vlastně vyvíjí fotografická technika. Je větším problémem nahrazení filmu megapixely nebo lidská hloupost?

 

 

 

Carl Zeiss vyrábí objektivy pro Nikon a Sigma představila nový 17-70

31. ledna 2006, 00.00 | Pro majitele SLR zrcadlovek Nikon se tento rok stane zlomovým. Budou mít šanci na své digitální i kinofilmové zrcadlovky nasadit špičkovou optiku od společnosti Carl Zeiss, která se rozhodla dělat objektivy i s bajonetem Nikon. Půjde o modifikace objektivů určených pro Contax. Jaká skla můžeme v nabídce očekávat? Kromě toho Sigma představila nový objektiv 17-70 mm pro DSLR.

 

 

 

PMA 2006

 

 

 

Konica Minolta šokovala odchodem z fotobranže

20. ledna 2006, 00.00 | Je to zvláštní pocit psát nekrolog společnosti jako je Konica Minolta, nicméně poměry ve fotografickém průmyslu jsou neúprosné. Konica Minolta oznámila, že končí s veškerými aktivitami v oboru foto/video a to v podstatě už koncem března! Co bude s jejími produkty a službami dál?

 

 

 

CES2006: Trendy digitální fotografie

13. ledna 2006, 00.00 | CES 2006 je za námi a nezbývá, než se ohlédnout za trendy, které poodhalil. Postupně jsme vás seznámili s produktovými novinkami a nyní se společně pokusme najít to, co mají společného.

 

 

 

Nejčtenější články roku 2005

30. prosince 2005, 00.00 | Přinášíme vám přehled nejčtenějších článků, které jsme vydali v letošním roce. O které fotoaparáty byl největší zájem?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty října 2005

18. listopadu 2005, 00.00 | Opět vám přinášíme přehled nejprodávanějších digitálních fotoaparátů ve vybraných specializovaných maloobchodech. Výsledky našeho průzkumu jsou velmi překvapivé.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: