Trendy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Trendy

Ohlédnutí za PhotoPlus 2005: kam směřuje profi fotografie?

11. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám drobné zamyšlení nad budoucností profesionální fotografie v kontextu veletrhu a konference PhotoPlus 2005, která proběhla minulý měsíc v New Yorku. Jak a čím se budou v nejbližších letech pořizovat fotografie na zakázku?

 

 

 

PhotoPlus - světla, blesky a zábleskové systémy

27. října 2005, 00.00 | V dalším pokračování naší exkluzivní reportáže z newyorského veletrhu PhotoPlus se zaměříme na všechny možné a nemožné zdroje světla. Co všechno si může pořídit profesionál, aby překonal jakékoli světelné podmínky?

 

 

 

Seznamka: Hledám partnera zn. můžeme vyvíjet DSLR spolu

17. října 2005, 00.00 | Tak jak pomalu opadá zájem o digitální kompaktní fotoaparáty, roste význam digitálních zrcadlovek. Vyvinout, vyrobit a prodat DSLR však není zdaleka tak snadné a levné, jako tomu bylo u kompaktů, a tak se nám rodí jedna aliance výrobců za druhou. Pojďme si udělat malý sumář toho, kdo s kým a proč?

 

 

 

Jak velký snímač (ne)potřebujete?

23. září 2005, 00.00 | Tímto článkem bychom rádi navázali na polemiku o budoucnosti EVF fotoaparátů a pokusili se co nejobjektivněji rozebrat problematiku velikosti snímače digitálního fotoaparátu. Jaká velikost CCD či CMOS čipu je ideální?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty srpna 2005

20. září 2005, 00.00 | Srpen přinesl poprvé očekávaný výrazný odklon uživatelů od jednoduchých kompaktů směrem zejména k elektronickým zrcadlovkám. Navíc došlo k výrazným změnám v oblibě jednotlivých značek!

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty července

17. srpna 2005, 00.00 | Opět jsme pro vás připravili přehled nejprodávanějších digitálních kompaktů, elektronických a digitálních zrcadlovek. Údaje nám poskytla pětice významných maloobchodních prodejců.

 

 

 

Modla DSLR včera, dnes a zítra

27. července 2005, 00.00 | Digitální zrcadlovky jsou jedním z nejdiskutovanějších témat nejen mezi fotografickými profesionály, ale zejména amatéry. Tento zájem samozřejmě nenechává chladnými ani výrobce. Pro koho a jaké se vlastně dnes a zítra budou vyrábět DSLR?

 

 

 

Budoucnost má jméno CMOS

13. července 2005, 00.00 | Otázka, jaký typ snímačů se bude používat u digitálních fotoaparátů v blízké či vzdálenější budoucnosti, je velice těžko zodpověditelná. Nicméně tradiční souboj technologií CCD a CMOS zřejmě dostává zcela nový rozměr a můžeme se těšit na zajímavé změny.

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty května 2005

9. června 2005, 00.00 | Opět po měsíci přinášíme přehled nejprodávanějších digitálních fotoaparátů u společnosti Megapixel a nabízíme srovnání s předchozím měsícem. Jak se vyvíjel zájem českých uživatelů o digitální fotoaparáty?

 

 

 

Proč bojovat za otevřený RAW formát?

1. června 2005, 00.00 | Na internetu se objevila zajímavá iniciativa volající po otevřeném či dokonce lépe standardizovaném RAW formátu. Kdo za ní stojí a co by takové řešení přineslo běžnému uživateli? Jde o zbytečný humbuk nebo záchranu před zlovůlí výrobců?

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: