Trendy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Trendy

Nejprodávanější digitální fotoaparáty dubna 2005

13. května 2005, 00.00 | Opět po měsíci vám přinášíme přehled digitálních fotoaparátů, o které byl největší zájem na českém trhu. Která ze značek nejvíc zabodovala?

 

 

 

Nokia otevřela dveře do nového multimediálního světa

2. května 2005, 00.00 | Ve středu minulého týdne Nokia představila tři nové mobilní telefony, které, podle jejího názoru, mění pohled na mobilní komunikaci dneška. Měli jsme se možnost zúčastnit akce Destination Multimedia v Amsterdamu a všechny tři novinky vyzkoušet v praxi. Jaké jsou naše první dojmy?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty v ČR března 2005

26. dubna 2005, 00.00 | Uvažujete o nákupu nového fotoaparátu nebo vás jen zajímá, které fotoaparáty jsou u nás nejprodávanější? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s jedním ze nejvýznamnějších prodejců zajímavé srovnání.

 

 

 

Loučení s další fotografickou značkou

14. dubna 2005, 00.00 | Fotografický průmysl se mění rychlostí, která již v minulosti zaskočila nejednoho výrobce či prodejce. Nástup digitální fotografie se stal osudným další tradiční značce - Contaxu. Kdo má vlastně šanci přežít na nových trzích?

 

 

 

ILFORD se probral z finančního komatu

8. dubna 2005, 00.00 | Britská společnost ILFORD, tradiční výrobce špičkových černobílých materiálů a inkjetových médií, byla převzata managementem a zřejmě se tak definitivně zbavila svých finančních potíží. Výroba nejznámějších černobílých materiálů tak zůstane zachována.

 

 

 

Kolik a jakých digitálních fotoaparátů se prodalo loni v ČR?

9. března 2005, 00.00 | Pro český trh prakticky neexistují žádné přesné oficiální údaje o tom kolik a jakých digitálních fotoaparátů se prodá. Využili jsme kontaktů s prodejci, distributory a dovozci pro přípravu exkluzivní výroční zprávy DF pro rok 2004. Výsledky jsou překvapivě dobré a přesné.

 

 

 

Na kus řeči v SanDisku o flash pamětech

28. února 2005, 00.00 | Společnost SanDisk stála u zrodu flash paměťových karet a je dnes jedním z nejvýznamnějších producentů na světě. Na PMA jsme měli možnost si hodinu popovídat s lidmi z vývoje a vedení společnosti. Kam se ubírá trh s flash paměťmi podle jednoho z nejvýznamnějších hráčů?

 

 

 

DSLR story 2005 - PMA příliš karty neodhalilo

24. února 2005, 00.00 | Od PMA se čekala bohatá nadílka nových digitálních zrcadlovek, ale výrobci se předvedli velmi rozpačitě. Co nového PMA přinesla v této oblasti, proč jsme se nedočkali více novinek a kdy je můžeme očekávat?

 

 

 

Fotomobily na PMA 2005 - rychlík, který má zpoždění

23. února 2005, 00.00 | Představa toho, že by se masivně začalo fotografovat mobilními telefony, děsí nejen výrobce levných digitálních fotoaparátů, ale celý fotoprůmysl. Jaký je aktuální stav v této oblasti a nakolik se reálně vize mobilní digitální fotografie blíží?

 

 

 

CES 2005: CMOS vs. CCD snímače - změny na obzoru

14. ledna 2005, 00.00 | Technologie CMOS a CCD vedle sebe existují již desítky let a neustále spolu spoupeří o místo na slunci. Jak se zdá, skóre tohoto nekončícího souboje se začíná pomalu převažovat. Kde můžeme hledat příčiny?

 

 

 

Strana výpisu

... 20

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: