Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Výstavy

Josef Hník: Na cestě

6. března 2015, 08.34 | Zveme Vás na výstavu fotografií autora Josefa Hníha, který představí své černobílé fotografie liduprázdného New Yorku roku 1979, záběry pořízené na

 

 

 

MODEL

20. února 2015, 08.32 | Zveme Vás na jedinečnou výstavu instalací, fotografie, současného umění a projekce. Výstava představuje několik současných umělců, kteří se věnují fenoménu modelu a modelování: vytvářejí trojrozměrné modely nebo

 

 

 

Vladimír Židlický: Retrospektiva

19. února 2015, 08.17 | Nenechte si ujít unikátní výstavu fotografií Vladimíra Židlického (*1945), rodáka z Hodonína, který je absolventem katedry fotografie FAMU (1975). Dědictví českého imaginativního umění rozvíjí od 60. let. Začínal jako

 

 

 

POZVÁNKA: Nenechte si ujít dokumentární film Martina Štrby Vlna vs. břeh,

18. února 2015, 08.15 | který mapuje originální tvorbu fotografické skupiny Slovenská nová vlna (Rudo Prekop, Vasil Stanko, Tono Stano, Martin Štrba, Miro Švolík, Kamil Varga, Peter Župník a Jano Pavlík).

 

 

 

Pozvánka na vernisáž výstavy profesorů školy 12.2. a koncert na schodech dne 17.2.

9. února 2015, 08.14 | Jazzu mír dámy a pánové! "Kdo umí, dělá, kdo neumí, učí a kdo neumí učit, ten zastává funkci" Tento citát se někteří učitelé a vedoucí pracovníci pokusí zpochybnit tím, že položí svoji hlavu na špalek veřejné kritiky.

 

 

 

MIROSLAV MACHOTKA: UDÁLOSTI MÍST | RETROSPEKTIVA

4. února 2015, 08.12 | Přijďte si prohlédnout přehlídku čtyřicetileté tvorby osobitého představitele současné české fotografie.
Výstava pod názvem Události míst představuje rozsáhlý soubor Machotkových černobílých fotografií, které vznikaly analogovým procesem v průběhu zhruba posledních čtyřiceti let.

 

 

 

NIKON KALENDÁŘ 2015

3. února 2015, 08.35 | Nenechte si ujít výstavu 50 nejlepších fotografií ze soutěže Nikon kalendář 2015.
Soutěž je určená všem milovníkům fotografování s Nikonem a mohou se jí zúčastnit nejen profesionálové, ale i amatéři. Nejlepší fotografie jsou každý rok draženy a výtěžek z dražby je věnován na charitativní účely.

 

 

 

MODEL

26. ledna 2015, 08.43 | Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy MODEL, představující tvorbu současných umělců: Thomase Demanda, Lorenze Estermanna, Antony Gormleyho, Mariele Neudecker, Juliana Opieho, Jaroslava Róny, Toma Sachse, Pavly Scerankové, Thomase Schütteho, Rachel Whiteread a Edwina Zwakmana, kteří se ve své tvorbě věnují fenoménu modelu a modelování.

 

 

 

Vladimír Skrepl - Lež a lži

23. ledna 2015, 08.07 | Zveme Vás na výstavu fotografií Vladimíra Skrepla.
Název výstavy „Lež a lži“ má výklad psychologizující, který sleduje mužský a ženský princip, dominanci a autoritu a společensko-politický.

 

 

 

Petr Berounský – Moje divadlo

22. ledna 2015, 08.00 | Nenechte si ujít letos první, zahajovací akci v galerii OKO - výstavu fotografií známého ústeckého profesionálního fotografa PETRA BEROUNSKÉHO “MOJE DIVADLO”.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: