Výstavy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Výstavy

Báječný Kamarád

8. března 2002, 00.00 | Na osmitisícové vrcholy, které jiní ztékají jen s kyslíkovými přístroji, on vleče několik desítek kilogramů těžké fotografické vybavení. Poznal majestátní Himálaj, divoké Bílé Kordillery i tajemné Andy, rád se však vrací také do Jeseníků, Jizerek či Krkonoš. Fascinující unikátní snímky Ladislava Kamaráda můžete vidět na výstavě Mezi zemí a nebem, která byla pro mimořádný zájem prodloužena do 10. března!

 

 

 

Postřehy z PMA 2002 (I.)

5. března 2002, 00.00 | PMA 2002: Jako malé ohlédnutí za letošním ročníkem jsme pro vás připravili sérii krátkých postřehů doplněných fotografiemi nejen z veletrhu, ale i jeho zákulisí. I s trochou nadsázky a minisoutěží se dnes zaměříme na návštěvnost, doprovodný program a jeden zvláštní produkt.

 

 

 

Jaké je žít s Cikány?

25. února 2002, 00.00 | A ještě s těmi nejchudšími - na východním Slovensku? Student pražské FAMU Milan Jaroš to zkusil. Po dva roky nahlížel svým hostitelům do talíře a téměř i do ložnic. Účastnil se jejich zábav i nadával s nimi na poměry. Výběr z fotografií, které tam pořídil, plných charismatu a "šťávy", vystavuje nyní v galerii Velryba.

 

 

 

PMA 2002: Přípravy po americku

22. února 2002, 00.00 | Veletrhy a konference DIMA & PMA 2002 jsou již doslova za dveřmi. Jak vypadají přípravy největší americké fotografické akce letošního roku vám nastíníme v naší exkluzivní reportáži.

 

 

 

Roň slzy, Usámo

22. února 2002, 00.00 | Nejmocnější muži světa spřádají svoje lehce, středně i značně pokálené sítě kolem českého umělce Jiřího Davida! Loni tento člen skupiny Tvrdohlavých protestoval proti zlořádům světa obrovskou trnovou korunou z neónů, co proti přesile pohlavárů udělal tentokrát? Rozplakal je!

 

 

 

Přijďte na Apple Creative Event Prague

18. února 2002, 00.00 | Již 7. března se bude v Praze konat celodenní prezentace Apple Creative Event Prague 2002, která chce všem zájemcům o počítače Macintosh představit možnosti jejich kreativního použití. Zajímá vás Mac OS X, programy pro grafiku, digitální video a zvuk? Zaregistrujte se zdarma už dnes!

 

 

 

Jiné podoby slavných

18. února 2002, 00.00 | Ludvík Vaculík, břitce "vyprovázející" dva soudruhy ze sjezdu spisovatelů roku 1968, fešný junák Milan Uhde (v roce 1967), naslouchající Zábranovi a Škvoreckému, stařičký Josef Váchal s kaligrafickým rukopisem Krvavého románu ... Vše v nové monografii Dagmar Hochové, zachycující hvězdy československého spisovatelského nebe během téměř padesáti let!

 

 

 

V oparu smyslnosti

11. února 2002, 00.00 | Ženy Emanuela Kodeta byly plnokrevné, smyslné, jistě vášnivé ... Fotografie modelů, zejména právě žen, které si Kodet, pojem českého sochařství doby secese a symbolismu, pořizoval pro svou práci, vyzařují dodnes své přitažlivé kouzlo. Vidět je můžete právě nyní v Centru české fotografie v Náplavní ulici.

 

 

 

Tajemná dvojnice Dita Pepe

1. února 2002, 00.00 | Z fotografií na nás upírají uhrančivý zrak dvě ženy: prostitutky, sportovkyně, babičky, sexy blondýny. Jedno je na nich nápadné: jsou téměř stejné. Dvojčata? Sestry? Náhoda? Trik? Nikoli, stylizace, které se "dopustila" mladá fotografka s exotickým jménem Dita Pepe.

 

 

 

Masopust v jednadvacátém století

25. ledna 2002, 00.00 | Je místo na světě, kde můžete běžně, nu, alespoň jednou v roce potkat piráta ve svetru, dědka z billboardu nebo mluvícího koně. To místo se jmenuje Roztoky u Prahy a tyhle figury jsou masky masopustního reje, jenž tam každý rok pořádají. Snímky této barvité zábavy od sedmi fotografů zvučných jmen vám nyní nabízí Komorní galerie Domu Josefa Sudka.

 

 

 

Strana výpisu

... 87

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: