Prague College zve výstavy umění - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Výstavy

Prague College zve výstavy umění

18. května 2017, 09.15 | Prague College s potěšením oznamuje, že se její každoroční výstavy děl absolventů bakalářských programů Výtvarné umění a experimentální média a Grafický design budou poprvé konat ve vlastních prostorách školy v Biskupském dvoře 6 na Praze 1.

 

Vernisáž proběhne 18. května od 18:00 a výstava následně poběží až do čtvrtka 25. května.

 

Návštěvníci se mohou těšit na díla 12 studentů oboru Výtvarné umění a experimentální media a 36 studentů Grafického designu, a vstup bude tradičně zdarma. Popularita těchto výstav je taková, že i samotná vernisáž obvykle přiláká až 200 návštěvníků. Výstava výtvarného umění nese název "Mimesis" (řecký výraz pro "imitace") a zkoumá společný zájem studentů o vnímání, média, technologie a společnost, zatímco výstava absolventů Grafického designu ukazuje vývoj studentů od dětských umělců až po jejich status samozvaných "Dirty Sell-outs" ("špinaví zaprodanci").

Douglas Hajek, zakladatel a ředitel Prague College, o každoročních výstavách řekl: "Naše každoroční výstavy absolventů jsou něco, na co jsme všichni nesmírně hrdí, protože mnozí z našich studentů vyprodukují pro tuto závěrečnou část svého studia opravdu neuvěřitelné práce.

V průběhu let jsme viděli, že někteří naši bývalí student jak z programu Výtvarné umění, tak z Grafického designu, získávají ocenění a mají velké kariéry jak v České republice, tak i jinde, a tyto výstavy nám umožňují odhalit pravděpodobné vycházející hvězdy z první ruky."

Pro ty, kteří se tentokrát výstav nemohou zúčastnit, bude od 5. do 9. června připravena další, tentokrát v hlavních prostorách Prague College, která představí díla studentů druhého ročníku programů zaměřených na umění a design.

 

Více informací o výstavách a Prague College obecně naleznete na www.praguecollege.cz

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: