Interaktivní plazmové displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

Interaktivní plazmové displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

23. července 2013, 08.12 | Panasonic krátce po uvedení 65palcového interaktivního plazmového displeje TH-65PB1, který dokáže zpracovávat současně vstupy až ze čtyř dotykových elektronických per, představil další dva nové velkoplošné dotykové plazmové displeje, 103palcový TH-103PB1 a 50palcový TH-50PB2.

 

Nové interaktivní displeje nabízejí rozšířenou interaktivitu a jsou vhodné pro firemní použití a vzdělávací instituce. Poskytují vysoce kvalitní obraz, široké možností připojení a 50palcový model nabízí i vestavěnou funkcionalitu interaktivní tabule, ke které nepotřebuje počítač, což je vítané vylepšení v existující řadě interaktivních a výukových displejů Panasonic.

 

interaktivní displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

 

Výsledkem schopností řady PB je snadnější a dokonalejší přenos informací. Nejen, že je možné pro lepší porozumění interaktivně přidávat k prezentovaným datům na obrazovce poznámky, informace je možné také uložit do počítače a pro vyšší účinnost je sdílet jako záznam z prezentace. Možnost vést jednání po internetu omezuje nutnost služebních cest, protože lze poznámky, obrázky a dokumenty sdílet online. Snižují se tak náklady na cestování a zkracuje se čas na přípravu.

 

interaktivní displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

 

Panasonic nabízí v této řadě displeje různých velikostí vhodné pro širokou škálu aplikací. Nová interaktivní řada PB umožňuje uživatelům jednoduché intuitivní ovládání a přirozené psaní díky rychlé odezvě a přesnému rozpoznávání polohy elektronického pera. Přesnost pomáhá předcházet chybám a nastavení je velmi snadné, protože není nutná kalibrace pera ani instalace ovladače, pokud chcete používat elektronické pero jako myš. Navíc je možné obsah obrazovky upravovat perem na dálku bez dotyku displeje. To přináší další flexibilitu při školení a firemních prezentacích či výuce.

 

interaktivní displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

 

Kompatibilita s bezdrátovou sítí usnadňuje připojení až šestnácti počítačů nebo tabletů bez použití kabelů. V průběhu prezentace mohou být texty zapisovány přímo z těchto zařízení a vzdělávání i komunikace je mnohem efektivnější.

 

interaktivní displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

 

I když nová řada interaktivních displejů přináší mnohé nové funkce, jako jsou vestavěné reproduktory, nejdůležitějším základem je technologie displeje. Technologie plazmových displejů Panasonic použitá v řadě PB nabízí jasný Full HD obraz s věrnou reprodukcí barev a minimálním odrazem. Obraz je přirozený i při pohledu z úhlu. Navíc plazmové panely jsou mimořádně trvanlivé a jejich životnost je přibližně 100 000 provozních hodin (cca 12 let provozu).

 

interaktivní displeje Panasonic TH-103PB1 a TH-50PB2

 

Další informace o interaktivních plazmových displejích Panasonic řady PB naleznete na webové adrese business.panasonic.eu.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: