Nokia Lumia 625 – zábavná, rychlá, cenově dostupná - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Aktuality

Nokia Lumia 625 – zábavná, rychlá, cenově dostupná

23. července 2013, 14.46 | Společnost Nokia dnes představila nový model chytrého mobilního telefonu v řadě Lumia. Jedná se o cenově dostupný mobil 4G s velkým displejem a Windows Phone 8. Na trh přichází v pěti atraktivních barvách a s výměnnými kryty, aby si každý uživatel mohl vybrat provedení podle svého gusta.

 

Lumia 625 přináší některé inovace, které byly nedávno představeny na novém výkonném modelu Lumia 1020, třeba integrované fotografické aplikace, například Nokia Smart Camera se šikovnými funkcemi, jako je odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, anebo Nokia Cinemagraph, proměňující fotografie v pohyblivý záznam. Displej typu TFT LCD  s délkou úhlopříčky 4,7 palce umožňuje díky své citlivosti a díky tomu, že mobil podporuje 4G sítě, i vysokorychlostní zábavu. S velkým displejem a rychlou konektivitou mobil nabízí jedny z nejlepších mapových a lokalizačních aplikací od HERE, které poskytují bezplatné mapy, hlasovou navigaci i navigaci s využitím MHD.

 

Nokia Lumia 625

 

Mobil využívá nejnovější verzi operačního systému Windows Phone 8, včetně aktualizace Nokia Lumia Amber, a přináší tak do světa chytrých telefonů bohatší a snazší ovládání za dobrou cenu. Živé dlaždice přímo na domovské obrazovce a dlaždice Lidé usnadňují udržování kontaktů s přáteli a rodinou. Windows Phone 8 také zahrnují Xbox Live, Microsoft Office a 7 GB online SkyDrive úložiště, které uživatelům usnadňují jejich každodenní život.

 

S přístupem k více než 165 tisícům aplikací, včetně Vimeo, Temple Run a WhatsApp, nabízí Nokia Lumia 625 rychlejší mobilní zábavu i bezpečnější surfování po internetu s využitím Internet Explorer 10, který je ideální na prohlížení videí, her a dalšího obsahu. Mobil podporuje paměťové karty SDXC.

 

Nokia Lumia 625 a sluchátka BOOM

 

Nokia se spojila s Coloud a vytvořila sluchátka BOOM, která kombinují mimořádnou kvalitu zvuku s výborným poměrem ceny a výkonu a přinášejí integrovaný mikrofon, tlačítka pro příjem hovorů i ovládání hudebního přehrávače.

 

Nokia Lumia 625 - pestré barvy a výměnné kryty

 

Nokia Lumia 625 – základní údaje přehledně:

Operační systém: Windows Phone 8

Procesor: 1,2 GHz, Dual Core

Paměť: 512 MB RAM; 8 GB interní paměti; slot pro až 64GB SDXC karty

Displej: TFT LCD, 4,7 palce, WVGA @ 201 ppi s rozšířením pro čitelnost na přímém slunci, High Brightness Mode, Color Enhancement a Super Sensitive Touch

Fotoaparáty: hlavní má snímač s rozlišením 5 Mpx, autofokus, LED, video 1080p@30 obr./s; přední má rozlišení VGA

Kapacita nabíjecí baterie: 2000 mAh

 

Nokia Lumia 625 bude dostupná v několika pestrých barvách, včetně oranžové, žluté, zářivě zelené, bílé a černé, které budou doplněny o řadu výměnných krytů, umožňujících dodatečnou personalizaci. Zahájení prodeje s předpokládanou maloobchodní cenou 220 € bez DPH je naplánováno na 3. čtvrtletí letošního roku.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: