PhotoArt 12 - vychází již zítra! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Praxe

PhotoArt 12 - vychází již zítra!

30. listopadu 2007, 00.00 | Aktuální číslo PhotoArtu - poslední v tomto roce, vychází již zítra! Toto vánoční vydání PhotoArtu nadělí všem čtenářům bohatou obrazovou podívanou a to v luxusním „balení“.

Letošní vánoční PhotoArt všem čtenářům nadělí bohatou obrazovou podívanou v luxusním „balení“. Ochutnáte barvami hýřící rozhovor s Tomášem Svobodou, jediným českým fotografem, který pracoval pro slavnou pařížskou agenturu Gamma. V portfolích se předvedou surrealistický Tomek Sikora z Polska,absolovent právnické fakulty, jinak vynikající fotograf Andrej Šarpan z Lotyšska, renesanční Rudolf Zukal reprezentující Českou republiku, mladý a nadějný Olaf Jarlbro původně ze Švédska, momentálně studující v Praze a temperamentní Xulio Villarino ze Španělska. Obrovský citový zážitek nabízí i fotografie Daniela Hlaváče, jinak vojáka z povolání. Mnohem více k vidění od Daniela Hlaváče, který získal mimo jiné i třetí místo v soutěži Czech Press Photo v kategorii „Každodenní život“, uvidíte ve Strahovském klášteře.

V Příběhu fotografie podtitulem Fotografie jako moderní jazyk „promluví“ například Andy Warhol, Ralph Gibson nebo Nan Goldin ústy, resp. perem Daniely Mrázkové. Oslavíte s námi 90 let nejznámějších ruských novin Izvěstia. Pozveme vás na výstavu fotografii ČSR ze 70.let do Uměleckoprůmyslového muzea. Zastavíte se společně s Františkem Dostálem nad černobílými záznamy. Doporučujeme rovněž navštívit Náhorní Karabach a to nejen prstem po časopise. V příštím roce totiž do Karabachu ještě naposled uspořádáme společnou fotovýpravu. Nenechte si ujít ani poslední část přípravy historických fotografických procesů, tentokrát nejen o platinotypii. O symbolu a znaku ve fotografii povypráví prof. L.Baran.Ve fotoklubu dostane prostor Amfora z Rakovníka. A samozřejmě mnoho dalšího.

Zbývá popřát klidný a sváteční zážitek letos z posledního čísla PhotoArtu a společně s redakcí se vzrušením očekávat další čísla PhotoArtu v roce 2008. A určitě je na co se těšit, čísel bude v příštím roce sice jenom jedenáct, letní číslo bude zdvojené, ale čeká vás nový design a už v tomto čísle můžete posoudit kvalitu krásného matového papíru, na kterém je celý PhotoArt vytištěn.

A všichni, kteří máte soutěživého ducha pozor, v příštím ročníku budeme soutěžit o Fotografii roku a vítěz získá profesionální monitor EIZO, a to už rozhodně stojí za to.

Tématické zařazení:

 » Praxe  

 » Praxe  » Literatura  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: