Dvaadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 22/2013 - Archiv iZIN IDIF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Dvaadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 22/2013

12. července 2013, 17.58 | Číslo dvacet dva přináší hned dvě jména výherců, tedy výherkyň: Miriam Koberová vyhrála v pravidelné týdenní soutěži a Dana Chapman v akci "Zakup v červnu jakýkoli kurz IDIF a vyhraj fotoaparát", konkrétně kompakt Casio Exilim EX-Z200. A žena dotřetice: na první straně vám představujeme další modelku IDIF, Silvii Szépe.

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 22/2013

 

Týdenní soutěž patří celý měsíc červenec společnosti FOTOLAB. Opět hrajeme o pětisetkorunovou slevu na jakoukoli CeWe FOTOKNIHU a soutěžní otázka tentokrát s fotoknihou souvisí, zaměřuje vaši pozornost k jedné z letních novinek Fotolabu. Vítěz nebo vítězka bude vylosován nebo vylosována ze správných odpovědí na soutěžní otázku: Video uložené v CEWE FOTOKNIZE v podobě QR kódu si můžete přehrát na ...? Tak tedy: Držíme vám palce!

 

iZIN 22/13

 

Z kurzů IDIF vám tentokrát doporučujeme pražský Videokurz pro majitele videokamer, digitálních zrcadlovek a kompaktních fotoaparátů a brněnský kurz Základy reklamní a produktové fotografie. A připomínáme, že v Liberci je na srpen naplánován populární kurz Portrétní ateliérové fotografie pro pokročilé. Recenzovaným produktem je tentokrát setový, všestranně použitelný zoomobjektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18–105G ED VR, nechybí novinka ani tipy na zajímavé aktuální výstavy nejen fotografií.  

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: