Czech Press Photo - kdo vyhraje v roce 2020? Letošním nominacím vévodí pandemie - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Czech Press Photo - kdo vyhraje v roce 2020? Letošním nominacím vévodí pandemie

29. října 2020, 20.26 | Hlasujte o čtenářsky nejoblíbenější fotografii letošních finalistů 26. ročníku Czech Press Photo! Do 19. 11. můžete dát hlas své

nejoblíbenější fotce. Jak hlasovat? Můžete udělit 1 až 3 hlasy. Klikněte na vybranou fotografii, sjeďte na konec článku, opište kontrolní kód a odešlete tak svůj hlas svému favoritovi, případně favoritům.

 

Mezinárodní porota vybrala nominované snímky ve fotografické soutěži Czech Press Photo. Soutěžilo se v sedmi fotografických kategoriích. Hodnotilo se více jak pět tisíc přihlášených fotografií od 288 autorů z Česka a Slovenska. V nominacích dominovalo téma pandemie koronaviru.

 

Fotografie roku bude vyhlášena společně s výsledky v jednotlivých žánrových kategoriích na slavnostním ceremoniálu 2. prosince v Národním muzeu. Forma ceremoniálu bude upřesněna podle příslušných nařízení vlády. Výstava fotografií Czech Press Photo 2020 začne pak následující rok v březnu v Národním muzeu a potrvá do října. Na nominanty se můžete podívat v obsáhlé fotogalerii.

 

Grant Prahy je druhou hlavní cenou soutěže. Vítězný soubor vybírá pražský primátor na doporučení mezinárodní poroty. Ta už zná svého laureáta. Cenu získal Amos Chapple za soubor Střešní strážci Prahy, který dokumentuje skryté sochy na pražských střechách.

Tématické zařazení:

 » Novinky  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: