Canon získává tři významná ocenění EISA za své EOS zrcadlovky a EF objektiv - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Canon získává tři významná ocenění EISA za své EOS zrcadlovky a EF objektiv

EOS 7D Mark II

14. srpna 2015, 08.50 | Canon s potěšením oznamuje, že obdržela od Evropské obrazové a zvukové asociace (EISA) tři významná ocenění.

Fotoaparát EOS 7D Mark II získal titul „Evropská poloprofesionální digitální zrcadlovka pro období 2015-2016" a modely EOS 5DS a EOS 5DS R titul „Evropská profesionální digitální zrcadlovka pro období 2015-2016". Objektiv EF 11 24mm f/4L USM se pak může pyšnit titulem „Evropský profesionální objektiv pro digitální zrcadlovky pro období 2015-2016". Všechna ocenění podtrhují vynikající kvalitu produktů napříč celým portfoliem digitálních zrcadlovek a objektivů značky Canon.

 

 

 

 

Odborná porota je složená z redaktorů téměř 50 předních časopisů, které vycházejí ve dvou desítkách evropských zemí. Ocenění EISA mohou získat pouze prokazatelně hodnotné produkty, které v sobě spojují nejmodernější technologie, intuitivní design a požadované funkce. Všem oceněným produktům se již od uvedení dostávalo velmi kladného ohlasu a ocenění EISA jsou tak dalším jasným důkazem jejich výjimečné kvality a výkonu.

 

"Značka Canon má skvělou pověst díky vysoce kvalitním produktům, které vyrábí a které naši zákazníci opravdu oceňují," říká Steve Marshall, Product Marketing Director, Consumer Imaging Group společnosti Canon Europe. „Fotografie je pro nás jedinečným nástrojem k sebevyjádření i zkoumání okolního světa a jako společnost důsledně dbáme na to, abychom nabízeli prvotřídní produkty a technologie, které lidem umožní vyprávět jejich vlastní příběhy právě prostřednictvím kvalitních snímků. Každý z našich oceněných produktů je fantastickým příkladem našeho odhodlání a závazku překonávat současné hranice a přinášet nové možnosti jak profesionálům, tak i běžným uživatelům. Uznávaná ocenění odborné poroty EISA jsou tak pro nás skutečně velkou ctí."

 

Ocenění pro značku Canon okomentovala odborná porota EISA následovně:

 

Evropská poloprofesionální digitální zrcadlovka pro období 2015-2016 
Canon EOS 7D Mark II 
Canon EOS 7D Mark II je jednou z nejlepších digitálních zrcadlovek se snímačem velikosti APS C všech dob a nabízí funkce, které jsou běžně dostupné pouze v profesionálních full-frame fotoaparátech. Systém automatického zaostřování se 65 body umožňuje rychlé a pohotové zaostřování v široké škále podmínek, a to dokonce i při sledování rychle se pohybujících objektů. Uživatelé mohou touto zrcadlovkou pořídit až 10 snímků za sekundu a díky obrovské vyrovnávací paměti je stejná rychlost dostupná i při focení do formátu RAW. Fotoaparát se může pochlubit vynikajícím provedení s velmi vysokou odolností vůči takřka všem povětrnostním podmínkám. Celkově je Canon 7D Mark II ideální pro všechny fotografy, kteří chtějí zachytit ty nejdynamičtější okamžiky, například při focení sportu nebo divoké přírody.

 

Evropská profesionální zrcadlovka pro období 2015-2016 
Canon EOS 5DS/5DS R 
Canon EOS 5DS a 5DS R nabízí na trhu s full-frame digitálními zrcadlovkami vůbec nejvyšší rozlišení. Díky dvojici modelů mají fotografové na výběr mezi variantou s optickým nízkopásmovým filtrem, který potlačuje digitální artefakty (model EOS 5DS), a variantou, která nedostatky tohoto filtru eliminuje a nabízí tak maximální možnou ostrost výsledných snímků (Canon EOS 5DS R). Obě zrcadlovky se mohou pochlubit vynikající obrazovou kvalitou, za kterou stojí snímač s rozlišením 50,6 megapixelů, dvojice obrazových procesorů DIGIC 6, nižší vibrace zrcátka i spolehlivé měření. Velkou výhodou je systém automatického zaostřování se 61 body (41 z nich je křížových), díky kterému je zaostřování velmi spolehlivé a rychlé. Zrcadlovky Canon EOS 5DS a 5DS R tak představují perfektní volbu pro profesionální fotografy, kterým na maximální kvalitě snímků opravdu záleží.

 

Evropský profesionální objektiv pro digitální zrcadlovky pro období 2015-2016 
Canon EF 11-24mm f/4L USM 
V případě objektivu 11-24mm f/4L USM stvořili konstruktéři společnosti Canon jeden z nejlepších širokoúhlých zoomů v historii. Tento rektilineární (přímočarý) objektiv s nejširším zorným úhlem na světě se může ve všech nastaveních pochlubit prvotřídní obrazovou kvalitou s výjimečnou ostrostí, a to i u snímačů s vysokým rozlišením. Zkreslení, chromatická aberace i vinětace jsou navíc současně dostatečně nízké. Vynikající je i konstrukce objektivu s těsněním vůči povětrnostním vlivům pro venkovní použití. Mezi další výhody modelu 11 24mm f/4L USM patří rychlé a tiché automatické zaostřování. Uživatelé full-frame zrcadlovek, kteří fotografují krajinu, architekturu nebo interiér a požadují výjimečné optické vlastnosti, již nemusí hledat dál. Canon 11 24mm f/4L USM je sice objemnější a dražší objektiv, ale pro všechny, kteří si ho mohou dovolit, jde o vůbec ten nejlepší objektiv, jaký mohou mít. 

 

 

Zdroj: canon.cz

 

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/news/eisa_awards_eos_dslr_products.aspx

EOS 5DS

EOS 5DS R

EF 11-24mm f4L USM

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: