Casio EX-ZR700 – Dokonalý lovec zážitků - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Casio EX-ZR700 – Dokonalý lovec zážitků

30. května 2013, 17.07 | Novinka Casio EXILIM EX-ZR700 vychází z již osvědčené řady kompaktů "ZR". Koncepce je postavena pro univerzální použití, tudíž je i pro všechny náročné fotografy. Kvalitní objektiv s mechanickou stabilizací a s 18× zoomem (25–450 mm), kovové tělo a dokonalá ergonomie ovládání. EX-ZR700 má nově přepracované menu, které je mnohem přehlednější. Nechybí ani kapacitní baterie zajišťující až 500 snímků na jedno nabití.

 

Tradiční výzvou pro řadu EXILIM ZR je ideálně zachytit pohyb v plné rychlosti a bez složitého  nastavení. Rychlejší než kdy předtím. Vysokorychlostní fotoaparát je vybaven třetí generací duálních procesorů EXILIM Engine HS, které kombinují výkonné funkce ostření a vysokorychlostní zpracování obrázků.

Díky funkci Quick Response je fotoaparát po zapnutí za 1,4 sekundy připraven k zachycení akce. Ostřicí automatika má extrémně krátký interval 0,18 sekundy přeostření. Zaručuje tím ostré a kvalitní snímky i při sériovém snímání 30 snímků za sekundu, kde každý snímek je zaznamenán v rozlišení 16,1 megapixelu.

Casio EX-ZR700

Citlivý CMOS snímač s rozlišením 16 megapixelů a další pokročilé funkce od manuálního nastavení expozice, až po kreativní HS funkce. Samozřejmostí je kvalitní Full HD video nebo pro řadu ZR typické vysokorychlostní video se záznamem až 1000 snímků za sekundu! Zajímavostí je u novinky EX-ZR700 nově přidaná funkce TRIPLE SHOT, která jde ještě dál ve snadném zachycení dynamického děje. Při aktivaci spouště se během jednoho okamžiku zaznamenají hned tři snímky najednou . Ve velmi kontrastních světelných podmínkách skvěle pomáhá funkce HDR, která z několikanásobné expozice sestaví jeden ideální snímek. Pro působivé a dynamické fotografie je zde také funkce HDR-Art, u níž lze měnit hodnoty kontrastu a nasycení v pěti různých stupních. Funkce Premium Auto Pro automaticky detekuje a rovnou přiřazuje nejvhodnější přednastavenou scénu. Lze tak velmi lehce pořídit působivé snímky v každé světelné situaci. Nový EX-ZR700 je určen pro lovce zážitků, kteří rádi experimentují s obrazem a pohybem. 

 

 

Je řada EXILIM ZR dostatečně rychlá?
Chcete dokonale zachytit výjimečný okamžik?
Mrkněte se, jak to Exilim zvládá.

 

 

 

Fotoaparát EX-ZR700 také na svých cestách používá známý cestovatel Jirka Kolbaba, který neúnavně vyraží každým rokem na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa.

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: