Fotoaparát s nejvýkonnějším 63x optickým zoomem ve třídě pokročilých kompaktů - Sony představil Cyber-shot™ H400 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Fotoaparát s nejvýkonnějším 63x optickým zoomem ve třídě pokročilých kompaktů - Sony představil Cyber-shot™ H400

Cyber-shot H400

26. února 2014, 12.28 | Existují fotoaparáty s výkonným zoomem. A pak je tu neuvěřitelný Cyber-shot H400 s ještě neuvěřitelnějším 63x optickým zoomem - nejvyšším přiblížením, které nabízí kompaktní digitální fotoaparát.

  • Rozlišení 20,1 megapixelů - nejlepší ve své třídě - pro detailně vykreslené fotografie a video v HD kvalitě
  • Super výkonný 63x optický zoom s technologií Optical SteadyShot pro nerozmazané, neroztřesené záběry ve vysokém přiblížení
  • Komfort těla zrcadlovky, elektronický hledáček, režim Intelligent Auto a samostatné tlačítko pro ovládání videa
  • Výkonná Li-Ion baterie pro ještě delší fotografování na jedno nabití

 

Nic není pro tento snadno přenosný pokročilý kompakt Cyber-shot H400 příliš daleko. Jeho super výkonný 63x zoom (ekvivalent 24,5-1550mm ohniskové vzdálenosti u 35mm objektivu) se roztáhne do širokého úhlu, ale i protáhne do teleobjektivu, takže pokryje jakoukoliv situaci při fotografování.

 

Můžete fotografovat přírodu i velkou rodinu - všechno se do záběru vejde. Vysoký zoom oceníte i při lovu snímků divoké zvěře, kdy můžete zůstat v bezpečné a zároveň dostatečné vzdálenosti, abyste ji v přirozeném prostředí nerušili a pořídili věrné fotografie.

 

Technologie Optical SteadyShot snižuje riziko rozmazaného a roztřeseného obrazu - i při velkém přiblížení nebo když držíte fotoaparát na ruce daleko od těla.

 

Díky detailně vykresleným fotografiím v rozlišení 20,1 megapixelu budou vaše vzpomínky stále jako živé. Tlačítkem ‚Movie‘ spustíte natáčení ostrého videa v HD kvalitě, které si pak můžete přehrát na obrazovce televize nebo sdílet na webu.

 

Avšak výkon nejde na úkor pohodlí při práci s fotoaparátem ani snadné obsluhy. Příjemně zakřivené tělo ve stylu zrcadlovky padne krásně do ruky; ergonomický grip, který tento fotoaparát má, byste obvykle čekali jen u větších a dražších modelů. Elektronický hledáček přesně zarámuje kompozici a náhled je jasně zřetelný i při fotografování venku na přímém slunci.

 

S režimem Intelligent Auto už nemusíte ‚hádat‘, které nastavení zajistí ten nejlepší výsledek. DSC-H400 automaticky rozpoznává a identifikuje velký počet scenérií a sám nastaví expozici a další parametry, takže vy se můžete soustředit na to, co se děje před objektivem.

 

Nebojte se, že přijdete o ty nejkrásnější záběry kvůli vybité baterii, když jste zrovna v terénu. Vysokokapacitní Li-Ion X-Series baterie vydrží přibližně 300 snímků na jedno nabití, takže vás při každodenním fotografování nebo na cestách nenechá v nesnázích.

 

Funkce Party Mode automaticky nastaví citlivost, čas a barvu pro zachycení nezapomenutelných chvil s přáteli, takže vy se můžete v klidu bavit. Blesk Advanced Flash zvyšuje citlivost fotoaparátu a umí přisvítit na delší vzdálenost, takže i objekty dále od objektivu jsou dostatečně viditelné. To se velmi hodí při fotografování v interiéru nebo za šera, kdy blesk jiných fotoaparátů nestačí.

 

Digitální fotoaparát DSC-H400 s výkonným zoomem od Sony lze předobjednat zde: www.sony.cz.  DSC-H400 bude v Evropě v prodeji od dubna 2014.

 

 

Cyber-shot H400

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: