Nikon Coolpix S6600 s Wi-Fi - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Nikon Coolpix S6600 s Wi-Fi

15. srpna 2013, 09.47 | Nikon v srpnu uvádí do prodeje dva nové kompaktní fotoaparáty Coolpix, jeden v řadě L a pak tento stylový s dvanáctinásobným optickým zoomem, výklopným a otočným dotykovým displejem a s vestavěnou jednotkou Wi-Fi pro snadnou bezdrátovou komunikaci a s možností synchronizace s GPS smartphonu.

 

Nikon Coolpix S6600 s Wi-Fi

 

Kompakt má obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony efektivních pixelů a objektiv s 12násobným optickým zoomem. Umožňuje fotografovat a natáčet video za různých světelných podmínek. Full HD videosekvence jsou stereofonní a při jejich pořizování je možné použití optického zoomu, a to zejména v kombinaci s nastavitelným monitorem, který dovoluje sledovat akce z libovolných úhlů.

 

Nikon Coolpix S6600 - flexibilní displej

 

Velký dotykový displej na výklopném a otočném panelu patří k přednostem přístroje. Usnadňuje pořizování působivých autoportrétů a zábavných dvojportrétů s přístrojem v napřažené ruce i tvorbu kompozice snímků a fotografování nebo nahrávání videoklipů z nadhledu a podhledu. A díky funkci Ovládání gesty je možno pořizovat statické snímky a videosekvence a ovládat zoom gesty ruky při nastavení monitoru do polohy pro autoportrét.

 

Nikon Coolpix S6600 - zepředu a zezadu

 

Coolpix S6600 disponuje sadou zábavně-tvůrčích digitálních filtrů a efektů. Režim rychlých efektů umožňuje ve fotoaparátu aplikovat speciální efekty na pořízené snímky pouhým stiskem tlačítka a usnadňuje tak tvůrčí úpravy snímků před jejich okamžitým přenosem s využitím technologie Wi-Fi. Fotoaparát nabízí 30 různých efektů a 18 motivových či scénických programů.

 

Nikon Coolpix S6600 - zezadu

 

Dále nabízí program Jednoduchá panoráma pro snadné snímání širokých záběrů a systém snižující nepříznivý vliv chvění přístroje při snímání z ruky (VR – redukce vibrací) umožňuje pořizovat ostré snímky i v náročnějších situacích a se zoomem nastaveným na maximální hodnotu. Kompakt je celkově řešen tak, aby byl vhodný pro cestování „nalehko“ a výborně poslouží na dovolené, na prázdninách nebo na výletu.

 

Nikon Coolpix S6600 červený

 

Nikon Coolpix S6600 s Wi-Fi modulem je k dispozici ve čtyřech barevných variantách, černé, bílé, červené a fialové, a má stanovenu doporučenou prodejní cenu 4990 Kč (199 €).

 

Nikon Coolpix S6600 - čtyři barvy

 

Podrobnosti hledejte na webu Nikon.cz

 

Nikon Coolpix S6600 shora

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: