Nová legenda od SONY s bajonetem A - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Nová legenda od SONY s bajonetem A

α99 II

30. října 2016, 20.08 | Fotoaparát α99 II s „převráceným“ obrazovým snímačem Full-Frame.
α99 II přináší novou úroveň kvality díky rychlejšímu automatickému ostření s vysokou přesností,

rychlejšímu souvislému fotografování a ohromujícímu rozlišení - nejlepší výkon u fotoaparátu s bajonetem A.

 

Revoluční funkce ve spolehlivém stylu

 

Využijte důmyslné funkce zdokonalené pomocí nejnovějších inovací fotoaparátů od Sony: nově vyvinuté velmi rychlé a přesné hybridní automatické ostření s fázovou detekcí, sledování AF/AE při souvislém fotografování rychlostí 12 sn./s, pětiosou stabilizaci obrazu integrovanou v těle a pokročilé funkce videí v rozlišení 4K.

 

Automatické ostření 12 sn./s

Technologie Translucent Mirror umožňuje hybridní systém AF s fázovou detekcí ze dvou snímačů automatického ostření. Snímač automatického ostření se 79 body zajišťuje ostření a detekci hloubky. Snímač AF v ohniskové rovině s 399 body4 na snímači obrazu pro širší pokrytí. Souvislé fotografování v rychlosti až 12 sn./s zaznamenává sledování automatického ostření oku neviditelný pohyb.

 

SONY α99 II

 

 

Rychlé a přesné ostření díky 79 bodům hybridního křížového automatického ostření

 

Hybridní křížové automatické ostření se 79 body účinně zachytí fotografovaný objekt. 79 bodů automatického ostření specializovaného snímače automatického ostření s fázovou detekcí slouží pro horizontální detekci a 399 bodů automatického ostření snímače automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině se stará o vertikální detekci. Oblast pokrytí snímače automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině navíc zahrnuje oblast specializovaného snímače automatického ostření s fázovou detekcí, takže 79 navrstvených bodů funguje jako volitelné body hybridního křížového automatického ostření. Křížové měření snižuje vliv povrchového vzoru objektu, takže získáte rychlé a přesné ostření pro prakticky jakýkoli typ objektu. Středový bod automatického ostření navíc funguje jako snímač s citlivostí F2,8, který podporuje objektivy s minimální hodnotou světelnosti až F 2,8 nebo nižší.

 

 SONY α99 II

Rychlé souvislé fotografování se sledováním AF/AE

Fotoaparát nabízí vylepšenou rychlost zpracování a mechanismus závěrky k dosažení bezkonkurenční rychlosti souvislého fotografování až 12 sn./s (až 8 sn./s při fotografování s živým náhledem) se sledováním AF/AE.

 

Ohromující vysoké rozlišení

Model α99 II je vybaven 35mm snímačem CMOS typu Full-Frame s rozlišením 42,4 MP a zpětným osvětlením, který zachytává obraz s vysokým rozlišením a současně poskytuje vysokou citlivost, minimalizovaný šum a široký dynamický rozsah. Široký standardní rozsah citlivosti ISO 100-25 600 je rozšiřitelný na ještě širší citlivost ISO 50-102 400

 

Zdroj: Sony


 

Zdroj: https://www.sony.cz/electronics/fotoaparaty-s-vymennymi-objektivy-2/ilca-99m2?cpint=SG_CATEGORY_SEC-TOUT-CAT-S01B01B01-EN_GL-2016-08-M02-M01B0-TOUT01-M01B0

α99 II

α99 II

α99 II

α99 II

α99 II

α99 II

α99 II

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: