Nová snadno ovladatelná digitální zrcadlovka Canon EOS 1200D - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Nová snadno ovladatelná digitální zrcadlovka Canon EOS 1200D

Canon EOS 1200D

12. února 2014, 23.36 | Značka Canon uvádí novou digitální zrcadlovku pro začínající fotografy, model EOS 1200D. Model byl navržen pro uživatele, kteří dosud nemají

žádné zkušenosti se světem digitálních zrcadlovek a chtějí i přesto dosáhnout působivých výsledků. Novinka EOS 1200D je prvním modelem značky Canon dodávaným s aplikací EOS průvodce.

Tento software určený pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android je k dispozici ke stažení v obchodu s aplikacemi Canon. Canon EOS průvodce nabízí užitečné tipy a návody, které usnadňují seznámení s možnostmi digitální zrcadlovky a díky nimž vytěžíte z nového fotoaparátu maximum. Nová digitální zrcadlovka Canon EOS 1200D v sobě spojuje prvotřídní zobrazovací systém s řadou intuitivních a snadno použitelných ovládacích prvků a automatických snímacích režimů. Díky těmto vlastnostem budou vaše zážitky zachyceny, jak nejvěrněji to jen lze, a to bez ohledu na úroveň vašich dovedností.

Nápověda v podobě nové aplikace EOS průvodce a přehledná příručka pro začínající uživatele vás seznámí s rozložením jednotlivých ovládacích prvků a s funkcemi zrcadlovky EOS 1200D. Vaše první kroky v oblasti digitálních zrcadlovek tak budou mnohem jistější. Aplikace EOS průvodce nabízí řadu odborných tutoriálů a praktických cvičení ve stylu krok-za-krokem. Tutoriály vás provedou základy fotografování v tempu, které vám bude maximálně vyhovovat. Ve výukových materiálech ze sekce ‘Inspire’ se dozvíte vše důležité o fotografování nejrůznějších objektů, osvojíte si fotografické techniky a znalosti o světelnosti a perspektivě. Součástí aplikace je také průvodce, který vám poskytne užitečné rady a tipy, např. pro správnou kompozici při focení skupinek nebo krajiny, a díky němuž si poradíte s řadou běžných potíží, jako jsou rozmazané či přeexponované snímky.

 

Obrázky plné detailů

Digitální zrcadlovka EOS 1200D vytváří snímky s živými barvami a nádhernými detaily, díky kterým si jedinečnost zachycených okamžiků vybavíte věrně i za mnoho let. Na pestrosti a vysoké kvalitě snímků, které jsou vhodné i pro výrobu dárků v podobě velkých fotografií, se podílí snímač APS-C CMOS s 18 milióny pixelů a obrazový procesor DIGIC 4. Nový fotoaparát překvapí svými působivými schopnostmi pracovat i při špatných světelných podmínkách. Vaše snímky tak budou živé i v případě, že nebudete mít štěstí na dostatečné osvětlení focené scény. Systém automatického zaostřování s devíti body rovnoměrně rozloženými přes celý rámeček zajišťuje, že bez ohledu na to, co snímáte, je scéna zachycena v pozoruhodně detailní kvalitě. S rychlým souvislým fotografováním můžete snadno pořizovat série fotek, a to s frekvencí až 3 snímky za sekundu. To vám nebývale pomůže při zachycování scén, které se nečekaně rychle mění.

S fotoaparátem Canon EOS 1200D dosáhnete ohromujících výsledků bez ohledu na snímanou scénu. K dispozici máte režim Scene Intelligent, který automaticky vybírá nejvhodnější nastavení fotoaparátu a vy tak vždy fotíte s ideálně nastaveným přístrojem.

 

Pohyblivé vzpomínky – vytváření filmů Full HD

Nový model digitální zrcadlovky si skvěle poradí i s filmovým záznamem. EOS 1200D zvládá nahrávání působivých filmů v kvalitě Full HD (1080p). Široká škála snadno použitelných ovládacích prvků vám dává tvůrčí svobodu, která navíc poroste spolu s tím, jak se budou zdokonalovat vaše filmové dovednosti. Plnou kontrolu máte nejen nad řízením expozice a zaostřováním, ale také nad úrovněmi zvuku. Vaše zážitky tedy zaznamenáte přesně tak, jak jste je prožili. Využít můžete i režim Video Snapshot, který vytváří sérii krátkých klipů a automaticky je spojuje do souhrnného filmu.

 

Umělecká kreativita na jeden dotyk

Pouhý stisk tlačítka vám stačí na to, abyste jakýkoliv z vašich snímků obohatili o jedinečný efekt, a to díky řadě kreativních filtrů, jako je efekt miniatury, rybího oka nebo efekt levného fotoaparátu. Tyto kreativní filtry můžete použít jak před, tak i po pořízení snímku. Úpravy atmosféry můžete provádět okamžitě, anebo zpětně využít zcela odlišného pohledu na vaše snímky.

 

Navrženo pro vás

Kompaktní a lehkou digitální zrcadlovku EOS 1200D můžete mít neustále u sebe. Nikdy tak nepropásnete správnou příležitost pro zachycení jedinečných okamžiků. Díky velkým a intuitivně umístěným ovládacím prvkům, které umožňují snadné a instinktivní ovládání, si lehce poradíte s různými typy nastavení. Digitální zrcadlovka EOS 1200D je navržená tak, aby vyhovovala vašemu stylu fotografování, a proto obsahuje jasný optický hledáček, který vám usnadní kompozici zamýšlených snímků. Práci s fotoaparátem vám ulehčí také LCD displej s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0 palce), například při focení v režimu živého náhledu. Ostrý displej s rozlišením 460 000 bodů vám umožní prohlédnout si fotografie a filmy bezprostředně po jejich pořízení nebo se o ně ihned podělit s přáteli.

Nová digitální zrcadlovka ale není určená pouze pro začátečníky. Až budete připraveni posunout vaše fotografické dovednosti na vyšší úroveň, jednoduše vyměníte standardně dodávaný objektiv za jeden z více než 70 objektivů řady Canon EF. Každý z těchto objektivů vám nabízí rozdílnou perspektivu, která vám pomůže ve zkoumání vašich tvůrčích schopností při pořizování opravdu skvělých fotografií. Podrobnosti o široké škále kompatibilních objektivů a příslušenství pro zrcadlovku EOS 1200D opět najdete v aplikaci EOS průvodce.

 

Klíčové vlastnosti EOS 1200D:

·         Špičková obrazová kvalita díky velkému snímači

·         Podrobné fotografie lze oříznout a vytisknout na velký formát

·         Čistý obraz i při špatných světelných podmínkách

·         Snadno použitelný režim Scene Intelligent Auto

·         Vestavěný průvodce funkcemi a aplikace pro chytré telefony

·         Filmy Full HD s podporou režimu Video Snapshot

·         Jasný displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0 palce)

 

·         Tvůrčí svoboda díky kreativním filtrům

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: