Nový α7C Kompakt Full-Frame - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Nový α7C Kompakt Full-Frame

17. září 2020, 21.57 | Model α7C je nejmenší a nejlehčí digitální fotoaparát typu Full-Frame s výměnnými objektivy a integrovanou optickou stabilizací obrazu. Výrazný pokrok v mechanickém provedení a konstrukčním uspořádání přinesl výkon

hodný fotoaparátu typu Full-Frame bez jakýchkoli kompromisů do nové velikostní a hmotnostní třídy, která je stvořena pro efektivní a jednoduché vytváření statického obsahu a obsahu videí.

V kombinaci s objektivem FE 28-60mm F4-5.6 dosahuje fotoaparát α7C1 kvality formátu Full-Frame s nejmenším a nejlehčím systémem fotoaparátu a objektivu. Fotoaparát splňuje vysoká očekávání ohledně kvality obrazu, automatického ostření a rychlosti. Jedná se o výkonné zařízení, které vždy vylepší vaši kreativitu.

 

Navzdory kompaktní velikosti těla fotoaparátu, které je nejmenší a nejlehčí na světě, poskytuje fotoaparát α7C působivou kvalitu obrazu pro fotografie i videa, kterou očekáváte od fotoaparátu typu Full-Frame. Rychlé a stabilní automatické ostření v široké oblasti, bleskově rychlé souvislé fotografování a praktický otočný monitor LCD pomáhají zachytit akci, ať nastane kdykoli.

 

Vynikající zachytávání světla zajišťuje vysoce kvalitní snímky s nízkým šumem. Větší snímače vytvářejí lepší snímky a snímač Full-Frame fotoaparátu α7C je mnohem větší než snímače ve smartphonech, kompaktních digitálních fotoaparátech a fotoaparátech typu APS-C podobné velikosti s vyměnitelnými objektivy. Výsledné zvýšené zachytávání světla umožňuje pořizovat snímky v profesionální kvalitě se sníženým šumem a zachováním většího množství detailů v oblastech stínů i světel.

 

Snímač Full-Frame umožňuje dosahovat působivých záběrů, které jsou pro tento formát jedinečné. Snímač fotoaparátu α7C je více než dvakrát větší než snímače používané v podobně velkých fotoaparátech typu APS-C a až třicetkrát větší než snímače smartphonů, aby poskytoval ohromující snímky s větší hloubkou a více detaily.

Snímač Full-Frame fotoaparátu α7C dokáže více, než jen zachytit větší množství světla. Díky své velkosti a větší velikosti pixelů nabízí vylepšenou hloubku obrazu, větší dynamický rozsah a více detailů.

 

Snímač CMOS Exmor R™ s rozlišením 24,2 MP11 a procesor BIONZ X™ dosahují vynikající reprodukce barev společně s širokým dynamickým rozsahem 15 kroků12 a pomáhá zaznamenávat detaily a plynulé přechody napříč všemi světelnými podmínkami – u fotografií i videí.

 

Větší pixely na snímači umožňují dosahovat vyššího poměru signál–šum a pořizovat snímky s více detaily v texturách a stínech. Redukce šumu je obzvláště účinná při citlivostech ISO vyžadovaných pro rychle se pohybující nebo špatně osvětlené objekty. Standardní rozsah citlivosti ISO 100 až 51200 lze rozšířit na ISO 50 až 204800.

Malá hloubka ostrosti umožňuje efekt bokeh, což je jedna z předností fotoaparátů typu Full-Frame. Čtení plného počtu pixelů bez použití technologie pixel binning umožňuje převzorkování na záznam 6K a tvorbu čistého obrazu s menším výskytem moaré.

 

Fotografie a videa lze přenášet přímo do smartphonů a tabletů přes síť Wi-Fi® 2,4 GHz nebo 5 GHz, takže je lze snáze prohlížet, sdílet a ukládat. Pro určitá zařízení je možné využít přenos jedním dotykem, pro další pak připojení pomocí kódu QR.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: