Přibližte si krásy přírody s fotoaparátem Coolpix P900 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Přibližte si krásy přírody s fotoaparátem Coolpix P900

Coolpix P900

17. března 2015, 08.39 | Nadšené fotografy přírody a noční oblohy potěší dnešní uvedení nového fotoaparátu Nikon COOLPIX P900, který je vybaven objektivem s neuvěřitelným 83násobným optickým zoomem a zachytí detaily nepozorovatelné lidským zrakem.

 

Optický zoom s výjimečně velkým rozsahem nabízí ohniskové vzdálenosti 24 mm až 2 000 mm a je s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšiřitelný až na 4 000 mm pro doposud největší přiblížení světa přírody a záznam jemných detailů na statických snímcích a Full HD videosekvencích. Objektiv se světelností f/2,8 - f/6,5 produkuje brilantní snímky s vysokým rozlišením i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti 2 000 mm (ekvivalent u kinofilmu).


Fotoaparát nabízí rychlou odezvu, rychlé automatické zaostřování, zkrácenou dobu zpoždění závěrky a možnost fotografování z ruky teleobjektivem, které je díky vysoce rozvinuté optické redukci vibrací s dvojí detekcí (VR) a extrémně účinnou redukcí rozmazání obrazu (ekvivalentní fotografování o 5 EVkratším časem závěrky²) extrémně stabilní. Nová úroveň výkonnosti redukce vibrací zlepšuje potlačení účinků vibrací za pomoci současné detekce pohybů v objektivu (snímač úhlové rychlosti) a v obrazovém snímači (informace o vektoru pohybu) a umožňuje tak přesnější kalkulaci úrovně rozmazání obrazu a dosažení výrazně vyšší účinnosti.

Velký 7,5cm/3˝ výklopný a otočný monitor LCD (RGBW) s 921 000 pixely a vestavěný elektronický hledáček, které umožňují snadno střídat styly fotografování (snímač pohledu do hledáčku přitom automaticky přepíná mezi monitorem a hledáčkem v okamžiku přiblížení oka k hledáčku), poskytují všestranné možnosti tvorby kompozice u rychle se měnících objektů.

Vestavěné mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS umožňují zcela přesně sledovat místa pořízení snímků a poskytují rychle podrobné informace bez ohledu na to, kde na světě se právě na svých cestách nacházíte.

Vestavěné připojení Wi-Fi®³ a podpora technologie NFC⁴ usnadňují okamžité sdílení snímků tlačítkem Wi-Fi®³ nebo jednoduchým klepnutím fotoaparátem s povolenou funkcí NFC⁴ do stejně vybaveného chytrého zařízení⁴.

 

 

 

Zdroj: http://www.nikon.cz/cs_CZ/press_room/press_presentation.page?Period=New&Quarter=0&SY=0&ID=templatedata%5Ccs_CZ%5Cnews_article%5Cdata%5CBV-PR-WWA1503-P900

Coolpix P900

Coolpix P900

Coolpix P900

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: