Sony HX90V – kompaktní fotoaparát s 30x optickým zoomem - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Sony HX90V – kompaktní fotoaparát s 30x optickým zoomem

HX90V

11. června 2015, 08.05 | Miřte výše – zlepšete svůj výhled

Lepší pohled na vše, na co míříte, vám přináší nejmenší digitální fotoaparát na světě1 s objektivem s 30x optickým zoomem vyvinutým společností Sony společně s legendární značkou Zeiss®, zřetelným výsuvným hledáčkem OLED Tru-Finder™ a dalšímu funkcemi rozšiřujícími plnohodnotné možnosti snímání. Nový model Sony HX90 je hvězdný v každém ohledu.

 

 

Prvky komplexní kvality obrazu

Spolupráce snímače obrazu CMOS s vyšší výkonností, obrazového procesoru rychlého jako blesk a legendárního objektivu přináší nejnovější optický a technologický pokrok v neuvěřitelně kompaktní formě.

 

 

Jděte dál, blíž a do větší šířky

Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* s 30x optickým zoomem je dalším pokračovatelem v tradici vysoce přesné optiky pro pořizování zřetelných, ostrých, nezkreslených snímků v rozsahu 24-720mm2.

 

Uznávaná optika ZEISS®

Legendární kvalita značky ZEISS® přináší oslnivou ostrost, bohatý kontrast a minimální zkreslení.

 

Snímač CMOS Exmor®

Snímač CMOS Exmor R® s technologií „převráceného" snímače a 18,2 efektivního megapixelu zachycuje více světla pro více detailů na každém snímku.

 

Obrazový procesor BIONZ XTM

Nyní přináší realističtější detaily a barvy na snímcích s menším množstvím šumu a difrakce.

 

Ovládání s jistotou

Kteroukoli funkci můžete začít okamžitě používat. Všechny aspekty obsluhy a ovládání jsou intuitivní, takže zamilovat se do tohoto fotoaparátu pro vás bude opravdu snadné.

 

Pevnější úchop vám dává lepší kontrolu

Vylepšete provoz: přiřaďte manuální ostření, krokový zoom nebo jinou funkci ovládacímu kroužku. Odolný grip vám navíc pohodlně padne do ruky a zajistí tak optimální stabilitu.

 

Nastavujte podle svých představ

Sedm tlačítek/kláves s možností přizpůsobení zahrnuje tlačítko pro funkce, kterému lze přiřadit až 12 často používaných funkcí, a šest tlačítek/kláves, kterým lze přiřadit po jedné funkci.

 

Spatřete scénu zřetelně a snadno

Monitor LCD nabízí flexibilitu naklánění až o 180 stupňů pro snazší a pohodlnější výběr záběru, zejména při fotografování v nízké poloze.

 

Získejte ten nejlepší pohled

Hledáček OLED Tru-FinderTM

Tento vysoce kontrastní zasouvatelný hledáček OLED Tru-FinderTM je mnohem jasnější než běžné elektronické hledáčky a je dokonalý díky své všestranné přenosnosti, bezpečnosti a praktičnosti.

 

 

Mimořádně rychlé a přesné inteligentní automatické ostření

Zdokonalený algoritmus detekce prostorových obrazů zajišťuje optimální a přesné řízení pohonu objektivu, aby se ještě více urychlilo automatické ostření, díky čemuž snadno zachytíte více pomíjivých okamžiků.

 

Zapojte ten správný styl snímání

Získejte více možností výběru pro to správné zachycení vašeho filmu podle situace a toho, jak jej chcete předvést. Ať už chcete rychle sdílet akční záznam nebo film uložit ve vyšším rozlišení pro pozdější pečlivé úpravy, můžete snímat ve svém vlastním stylu, který se hodí k danému účelu. Jednoduše proveďte nastavení formátu, režimu, expozice a dalších možností a začněte snímat tak, jak sami chcete.

 

Užijte si filmy v univerzálních formátech

Vyberte si pro zaznamenávání ve vysokém rozlišení formát XAVC S3 nebo AVCHD. Můžete dokonce událost zároveň zachytit v komprimovaném formátu mp4 vhodném pro web pro snadné sdílení.

 

Zbavte se rozmazání

Inteligentní aktivní režim s pětiosou4 stabilizací obrazu a pokročilou technologií analýzy snímků vyrovnává chvění fotoaparátu během záznamu videa a minimalizuje tak rozmazání, které je jinak často důsledkem snímání z ruky.

 

Buďte kreativní

Vyberte si z režimů P/A/S/M (Programovatelná AE / Priorita clony / Priorita rychlosti závěrky / Ruční) a získejte tak kontrolu nad expozicí a rozmazáním pozadí ve filmech i na fotografiích.

 

Možnosti za hranicí konvenčnosti

Ukažte světu, o kolik dál ještě dokážete zajít, dokonce i po pořízení snímku. Retušujte fotografie, bezdrátově sdílejte pořízené záznamy, sledujte svou cestu na mapě a užijte si více neotřelé zábavy, než jste se svým fotoaparátem zažili kdykoli předtím.

 

Sledujte podrobnou trasu své cesty

Vestavěná jednotka GPS automaticky přidává k vašim fotografiím a filmům geografické označení, takže při pozdějším prohlížení můžete na počítači zobrazit mapu trasy, na níž jste snímky pořizovali, prostřednictvím softwaru Sony PlayMemories Home.

 

Sdílejte bez starostí - získejte možnost dálkového ovládání

Snadné přímé spojení doručí vaše snímky

Využijte vestavěné technologie NFC/Wi-Fi® k zasílání fotografií a filmů z fotoaparátu na další mobilní zařízení. Pro připojení stačí jednou přiložit mobilní zařízení k fotoaparátu.

 

 

 

Zdroj: .sony.cz

 

 

Zdroj: http://www.sony.cz/electronics/kompaktni-fotoaparaty-cyber-shot/dsc-hx90v?cpint=hot_1_DSC-HX90V

HX90V

HX90V

HX90V

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: