HP ProBook řady 400 a další novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

HP ProBook řady 400 a další novinky

15. července 2013, 09.55 | Divize HP PPS rozšířila portfolio výkonných, dobře vybavených a snadno přenosných notebooků. Nové modely ProBook řady 400 nabízejí o 36 % tenčí a 18 % lehčí provedení oproti předchozí generaci. Navíc také rozšířila možnosti spolehlivých tiskových řešení se snadnou integrací především do firemního prostředí.

 

Novinky vycházejí maximálně vstříc výkonnostním i finančním požadavkům malých a středních firem, ale kladou také zvýšený důraz na produktivitu i snadnou ovladatelnost.

 

Jakmile SMB firmy začnou řešit nákup nových IT řešení, snaží se najít produkty splňující všechny jejich potřeby z hlediska výkonu, kvality i designu. HP se dlouhodobě zaměřuje na vývoj komplexní IT infrastruktury, která dokáže splnit nejnáročnější očekávání zákazníků při zachování dostupné ceny.

 

HP ProBook 470

 

Mezi novinky HP pro malé a střední firmy patří:

• Business notebooky HP ProBook 400 Series s elegantním designem, dlouhou výdrží baterií, vysokou životností a špičkovými bezpečnostními funkcemi pro bezproblémový provoz i ve velké provozní zátěži.

• Business notebooky HP ProBook 200 Series s důrazem na plynulý provoz nejoblíbenějších multimediálních nástrojů a komplexní možnosti připojení v domácnostech i kancelářích.

• Skener HP Scanjet Pro a tiskárny HP LaserJet a HP OfficeJet, které pomohou SMB firmám proaktivně spravovat jejich tiskové i obrazové úlohy s důrazem na optimalizaci nákladů i provozního času.

 

HP ProBook 240

 

Tomáš Kvašňovský, marketingový manažer divize HP PPS, řekl: „Čeští SMB zákazníci se obvykle snaží co nejefektivněji pokrýt široké potřeby svých organizací, od manažerů až po účetní či pracovníky IT oddělení. Vyžadují proto flexibilní, vysoce výkonná řešení, která zvládnou bez problémů splnit nároky různorodých pracovních úloh. HP se dlouhodobě specializuje na poskytování uživatelsky přívětivých technologií, které zlepšují výpočetní výkon, zvyšují uživatelský komfort a nastavují zcela novou úroveň produktivity ultra mobilních i vysoce výkonných řešení. A to vše s ohledem na unikátní design, který i v SMB odvětví začíná mít stále větší význam.“

 

HP ProBook 450

 

HP ProBook 400 Series

Modelová řada HP ProBook 400 Series zahrnuje komplexní portfolio čtyř spolehlivých notebooků pro SMB zákazníky, kteří chtějí pracovat efektivněji a bez designových kompromisů. K dispozici jsou modely se 17,3ʺ (44 cm), 15,6ʺ (40 cm), 13,3ʺ (33,8 cm) displejem a řadou výkonných procesorů Intel i AMD (pouze u 15,6ʺ modelu). Přístroje HP ProBook řady 400 jsou o 36 % tenčí a 18 % lehčí oproti předchozí generaci notebooků. Výkonný hardware je vsazen do stylového těla s hliníkovými prvky v barevném provedení Meteorit Grey, které zdůrazňuje nový design HP DNA, vytvořený v rámci jednotné identity značky a společných uživatelských zkušeností napříč PC i tiskovými řešeními HP.

 

Notebooky HP ProBook řady 400 poskytují maximální úroveň efektivity i produktivity, které naplno ocení každý uživatel. Obsahují rovněž pevné disky typu SSD – Solid State Drive a komplexní možnosti připojení včetně 4G WWAN a špičkového zabezpečení HP Client Security. Nové notebooky jsou navíc připraveny pro okamžité využívání telekomunikačních služeb Skype a v jejich výbavě nechybí ani technologie DTS + pro využívání audio a video konferencí v prémiové kvalitě.

 

HP ProBook 455

 

HP ProBook 200 Series

Na míru potřebám malých a středních firem nabízí HP notebooky řady ProBook 200 s 15,6ʺ (39,6 cm) displejem, bohatými možnostmi bezdrátového připojení a výkonnými procesory od Intelu a AMD. Atraktivní design dobře zapadne do kanceláří i domácností, šasi s vysokou životností pomůže ochránit notebooky během jejich používání v kanceláři i v terénu.

 

Notebooky HP ProBook 200 Series poskytují vysoce kvalitní multimediální zázemí ihned po vybalení z krabice – všechen potřebný software je již předinstalován s doporučeným nastavením. Uživatelé se rovněž mohou připojit k větším HD monitorům přes port HDMI, reproduktory Altec Lansing pak poskytnou mimořádný zážitek z poslechu audio souborů.

 

Tiskárny a skenery HP

Nová tisková a skenovací řešení HP kombinují praktičnost a snadnou ovladatelnost s dlouholetými zkušenostmi HP, které pomáhají firemním zákazníkům vytvářet a ukládat vysoce kvalitní obsah, a snadno k němu přistupovat nejvyšší možnou rychlostí.

 

HP LeserJet M725 a M521dw + dn

 

Mezi nové produkty patří:

• Multifunkční laserové tiskárny (MFP) HP LaserJet Pro řady M521, nabízející rychlý a spolehlivý provoz pro splnění flexibilních potřeb firemních zákazníků. Uživatelé mohou navíc na těchto multifunkčních zařízeních snadno tisknout i na cestách ze svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikací HP ePrint, AirPrint a DirectPrint.

• Laserové tiskárny HP LaserJet Enterprise M725 podnikové třídy, určené pro velký objem tisku s podporou široké škály formátů papíru až do velikosti A3 a s funkcemi pro zpracování obrazových dokumentů za velmi výhodnou pořizovací cenu.

 

HP Officejet 251dw

 

• Inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 251dw a multifunkce HP Officejet Pro 276dw MFP, jenž poskytují profesionální tisk s až o 50 % nižšími náklady na stránku oproti laserovým tiskárnám. Lze je snadno integrovat do stávajících IT infrastruktur prostřednictvím rozšířených možností správy a řízení provozu.

 

HP Officejet 7610 Wide

 

• Multifunkční tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One, umožňující firemním zákazníkům levný vysokonákladový tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů až do formátu A3.

 

• Skener HP Scanjet Pro 3000 s2 pro SMB firmy, které vyžadují snadno použitelný, intuitivní přístroj s malými rozměry. Tento kompaktní, inteligentní skener vytváří dokumenty nejvyšší kvality, spolupracuje s celou řadou platforem a pomáhá zefektivňovat obchodní procesy. Novinka se zařadila k dvojici plochých skenerů Scanjet 300 a 200, které byly představeny letos v březnu. Scanjet 300 jsme už měli možnost vyzkoušet a recenzi na základě testu jsme uveřejnili v dubnu.

 

HP ScanJets: vlevo 200, uprostřed 300 a vpravo 3000 S2

 

Skenery HP ScanJets: vlevo 200, uprostřed 300 a vpravo novinkový 3000 S2.

 

Notebooky HP ProBook řady 400 jsou v prodeji za ceny od 399 €, prodejní ceny modelů řady ProBook 200 začínají na 299 €. Tiskárny HP LaserJet Pro M521 MFP a HP LaserJet Enterprise M725 a skener HP Scanjet Pro 3000 s2 jsou v prodeji na celém světě, tiskárny HP Officejet Pro 251dw a Officejet Pro 276dw MFP jsou k dispozici v rámci regionu EMEA. Tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One vstoupí do prodeje od srpna 2013.

V těchto dnech dokončujeme test tiskárny HP Officejet Pro 251dw, recenzi uveřejníme co možná nejdříve – podle našich časových možností.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Novinky  » Novinky - skenery  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: