Nový flexibilní inkoust Canon UVgel 46 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

Nový flexibilní inkoust Canon UVgel 46

31. října 2019, 16.01 | Inkoust byl uveden na trh už v květnu 2019 společně s novým modelem rolové tiskárny Colorado 1650, získal certifikát UL GREENGUARD Gold. Splnil tak nejpřísnější kritéria

 

certifikace nezávislé společnosti UL Environment, která je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti bezpečnosti a certifikace.

 

Získané osvědčení zaručuje, že tisky vytvořené na tiskárně Colorado 1650 splňují i ty nejvyšší světové standardy pro nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC). Dokládá to, že veškeré aplikace vytištěné inkoustem Canon UVgel 460 jsou naprosto bezpečné i pro použití v interiérech, a to včetně institucí, jako jsou školy a školky nebo zdravotnická zařízení, kde tráví delší čas také děti nebo oslabené dospělé osoby.

 

Unikátní vlastností flexibilního inkoustu Canon UVgel 460 je roztažnost, která dosahuje až 185 % a díky které je ideální i pro samolepicí vinylové fólie a polyesterové textilie. Jedná se o rozhodující schopnost také tehdy, kdy je třeba během instalace potištěný materiál skládat, ovíjet či ohýbat. Své využití tak najde zejména při tisku určeném do interiéru: zarámovaná plátna, soft signage dekorace, grafika osvětlovaná zepředu nebo prosvětlovaná zezadu, dekorativní aplikace pro povrchy, jako jsou například flexibilní tapety, a aplikace pro použití v exteriéru včetně polepů pro vozidla.

 

Inkoust Canon UVgel

 

 

Inkoust Canon UVgel 356 pro tiskárnu Colorado 1640 získal certifikát GREENGUARD Gold již v roce 2017, takže oba produkty z rodiny tiskových řešení Colorado nyní mají stejné nezávislé potvrzení o své nezávadnosti pro lidi v jejich okolí i celé životní prostředí. Technologie UVgel už dříve získala také uznávané certifikáty od AgBB, ASTM typ II, Certificat A+ a Centexbel.

 

Michele Tuscano, viceprezident společnosti Canon EMEA pro velkoformátový tisk, k certifikátu uvedl: „Reakce zákazníků na tiskárnu Colorado 1650 byly mimořádné už během prvních několika měsíců po jejím představení. Naši zákazníci a akreditovaní partneři si obzvlášť zamilovali funkci FLXfinish, která jim dává možnost volit mezi lesklým a matným výstupem stisknutím jediného tlačítka. Tato funkce otevírá úžasné možnosti při tvorbě POS grafiky pro interiéry a nádherných dekorativních aplikací, u nichž je samozřejmě nezávislé potvrzení o neškodnosti pro životní prostředí zásadní. Naši zákazníci a partneři mohou s tímto novým certifikátem sebevědomě propagovat schopnosti stroje Colorado 1650 s vědomím, že jsou tisky zcela bezpečné i pro jakékoli využití v interiéru." 

 

 

 

 

Zdroj: Canon

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: