Tisk fotografií ve špičkové kvalitě až do formátu A2 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

Tisk fotografií ve špičkové kvalitě až do formátu A2

Canon imagePROGRAF PRO-1000

6. listopadu 2015, 08.02 | Canon imagePROGRAF PRO 1000 poskytuje opravdu vynikající tiskové výstupy, a to až do formátu A2, který zvládne vytisknout během pouhých šesti minut¹.

 

 

Společnost Canon představila svoji novou profesionální fototiskárnu - imagePROGRAF PRO-1000. Canon tuto novinku navrhl pro použití na uměleckých školách i pro grafiky, designéry a profesionální fotografy. Tiskárna imagePROGRAF PRO-1000 se může pochlubit nejen moderním systémem se 12 pigmentovými inkousty, ale také například novou tiskovou hlavou typu 1,28" nebo novou jednotkou pro zpracování obrazových dat. Canon imagePROGRAF PRO 1000 poskytuje opravdu vynikající tiskové výstupy, a to až do formátu A2, který zvládne vytisknout během pouhých šesti minut¹. Nová funkce ‘Crystal fidelity' zajišťuje, že tiskové výstupy ze snímků pořízených fotoaparáty systému EOS jsou velmi věrné a mimořádně přesné. Díky bezdrátové a cloudové konektivitě si navíc mohou uživatelé vychutnat svobodu tisku z široké škály zařízení a populárních aplikací.

 

 

 

Profesionální a vysoce kvalitní tisk 
Tiskárna imagePROGRAF PRO-1000 využívá systém se 12 pigmentovými inkousty a přináší tak opravdu výjimečnou kvalitu tisku s rozšířeným barevným gamutem. Součástí nové řady inkoustů LUCIA PRO je i fotografická černá, matná černá, šedá a fotografická šedá barva, které v kombinaci se speciálním inkoustem Chroma Optimizer zajišťují profesionální kvalitu černobílého tisku vyznačujícího se vyšší sytostí černé i jednotným podáním lesku. Výstupy z tiskárny imagePROGRAF PRO-1000 se navíc mohou pochlubit hladkými přechody, neznatelnou zrnitostí i potlačením efektu bronzování.

Canon imagePROGRAF PRO-1000 využívá nový systém zpracování obrazu L-COA PRO, který zajišťuje správné vyvážení a zastoupení jednotlivých inkoustů, a tedy i profesionální kvalitu výstupů. Ještě větší kvality mohou uživatelé dosáhnout díky podpoře obrazových dat ve vysokém rozlišení 1200 ppi, které je výsledkem neustále rostoucího počtu pixelů v dnešních digitálních fotoaparátech. Nové vlastnosti tak dovolují vytvářet tiskové výstupy s hladkými a jemnými liniemi.

Nová tiskárna umožňuje použít některý ze 17 profilů ICC pro různé typy papírů včetně lesklých, pololesklých a matných. Uživatelé si tak mohou zvolit konkrétní papír, který přesně odpovídá jejich uměleckým požadavkům. Canon imagePROGRAF PRO‑1000 navíc zaručuje vysoce kvalitní tisk až do formátu A2, tedy pro šířku až 432 mm (17 palců).

 

Okamžitá integrace a lepší konektivita 
Profesionálové mohou ve spojení s tiskárnou imagePROGRAF PRO-1000 používat zásuvný modul Canon Print Studio Pro, díky němuž je možné rychle tisknout z celé řady pokročilých softwarových řešení na úpravu obrazu včetně Adobe Photoshop a Lightroom. Navíc díky mnoha různým způsobům připojení lze bezdrátově tisknout z široké škály zařízení - od notebooků a osobních počítačů přes tablety a chytré telefony až po fotoaparáty. Canon imagePROGRAF PRO-1000 podporuje i cloudový tisk a uživatelé tak mohou přímo tisknout své fotografie uložené v některém z oblíbených online úložišť, jako je Dropbox nebo Google Drive. Díky možnostem integrace se stávajícími profesionálními workflow tak lze snadněji tisknout fotografie velmi přesně a efektivně.

 

 

S kompaktními rozměry do studií a učeben 
Díky menší tiskové hlavě a optimalizaci interních komponent je imagePROGRAF PRO‑1000 neuvěřitelně kompaktní tiskárna a ve srovnání s tradičními velkoformátovými systémy zabírá mnohem méně místa. Při rozměrech přibližně 723 x 433 x 285 mm je tato tiskárna naprosto ideální pro umístění na stůl ve studiích nebo malých učebnách, a to i přesto, že jde o systém s celkem 12 inkoustovými zásobníky.

Fototiskárna imagePROGRAF PRO-1000, první zástupce nové řady profesionálních tiskáren značky Canon, bude v celé Evropě v prodeji od začátku roku 2016.

 

Klíčové vlastnosti fototiskárny imagePROGRAF PRO-1000 :

  • Díky profesionálnímu barevnému tisku posunutí fotografování na vyšší úroveň
  • Velké tisky ve špičkové kvalitě až do formátu A2
  • Tištěné snímky s věrnou reprodukcí barev a detailů
  • Neustálé bezdrátové připojení a podpora cloudového tisku
  • Možnost zjednodušení tiskového workflow pomocí plug-in modulu Print Studio Pro

 

Zdroj: canon.cz

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/printers/ipf_pro_1000.aspx

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: