LG PŘEDSTAVUJE MONITORY PRO PROFESIONÁLY I HERNÍ NADŠENCE - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

LG PŘEDSTAVUJE MONITORY PRO PROFESIONÁLY I HERNÍ NADŠENCE

7. prosince 2014, 12.42 | LG Electronics (LG) představuje tři nové monitory, které usnadní práci grafikům či architektům, potěší ale i příznivce počítačových her. Skvělé rozlišení, reálná černá a maximální uživatelské pohodlí, to jsou hlavní benefity těchto monitorů. Všechny představené modely budou dostupné na českém trhu v druhé polovině listopadu letošního roku.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout profesionální monitory vhodné pro každodenní použití v práci, ale i pro prvotřídní multimediální zábavu," komentuje Veronika Vargová ze společnosti LG. „Všechny tři monitory mají skvělé rozlišení, které je zejména pro profesionály v oblasti grafického designu naprosto klíčovým faktorem při výběru zobrazovací technologie," dodává.

 

Partner profesionálů

Monitor 31MU97 s ultra vysokým 4K rozlišením a věrným zobrazením barev je ideální především pro fotografy či grafické designéry. S věrnou 10bitovou barevnou hloubkou je práce s obrazem velmi přesná a příjemná. IPS displej podporuje více než 99,5 % Adobe RGB prostoru a nabízí uživatelům mnoho barevných možností podle potřeby. Dual Color Space umožňuje zobrazení dvou rozdílných barevných módů najednou, díky čemuž může uživatel porovnávat svou práci z různých pohledů v ten samý okamžik.

 

Perfektní zakřivení

Monitor 34UC97 nabízí nejen IPS panel, ale i zakřivený displej s poměre stran 21:9. Displej o velikosti 34" tak nabízí široké využití od práce přes hraní her až po sledování filmů. Quad HD rozlišení s 3440 x 1440 pixely nabízí skvělé podmínky pro práci. Displej je kompatibilní s PC i počítači Mac. Podporuje jak ThunderboltTM 2, tak USB 3.0.

 

Pro herní nadšence

Herní monitor 24GM77 je navržen tak, aby splňoval přísné podmínky hráčů. Nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz, mód Dynamic Action Sync (DAS) či optimalizaci pro FPS hry (first person shooters). Monitor tak bezproblémově zvládá jak černou barvu v různých herních scénách, tak ostré zobrazení obrazu či rychlé reakce za méně než 1 ms.

 

Displeje budou na českém trhu dostupné od listopadu 2014 za cenu 29 900 Kč (31MU97), 27 500 Kč (34UC97) a 9 200 Kč (24GM77).

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: