Live Gamer BOLT - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Live Gamer BOLT

29. května 2019, 18.17 | AVerMedia odhaluje světově první střihovou a nahrávací kartu se 4K rozlišením a 240 snímky za sekundu na veletrhu Computex 2019

 

Společnost AVerMedia, přední světový výrobce zařízení pro sdílení herního obsahu, se zúčastní veletrhu Computex 2019 konaném v Taipei Nangang Exhibition na Taiwanu v období 28. května až 1. června 2019. Na stánku L1101a / Hall 1, 4F odprezentuje nejnovější produkty včetně světově první externí střihové a nahrávací karty Live Gamer BOLT (GC555) se 4K rozlišením a vysokou hodnotou snímkové frekvence 240 FPS.

 

Live Gamer BOLT je nejnovějším přírůstkem do řady 4K nahrávacích a střihových karet AVerMedia. Využívá moderního rychlého rozhraní Thunderbolt 3 pro nahrávání/přenos 4Kp60 HDR obsahu. Z dalších důležitých vlastností výrobce zvýrazňuje RGB podsvícení, ultra nízkou odezvu, a podporu 1080p240 FPS a 1440p144 FPS nastavení.

 

Již 30 rokem se AVerMedia účastní veletrhu Computex a i nadále dostává svému závazku poskytovat zařízení s nejmodernějšími technologiemi do portfolia 4K HDR modelů. Zároveň nabízí také další produkty od již zmíněných střihových nahrávacích karet po audio zařízení, jako je nový mikrofon nebo oceňovaná webkamera. Novinky vvidění to nejlepší ze současného portfolia:

  • Live Gamer BOLT (GC555) - Poprvé v historii uživatel může využít 4Kp60 HDR nastavení kvality obrazu spodobě Live Gamer 4K (GC573) a Live Streamer CAM 313 (PW313) také získaly kromě Taiwan Excellence Award 2019 i prestižní ocenění Computex Best Choice Awards 2019 za design, inovaci a funkčnost.
    Stánek AVerMedia se rozděluje do čtyř částí zaměřujících se na různé potřeby pro streamování. V každé je k  nízkou odezvou na externí střihové a nahrávací kartě s rozhraním Thunderbolt 3.
  • Live Gamer 4K (GC573) - Dvěma oceněními pyšnící se PCIe karta zvládá 4Kp60 HDR obsah s ultra nízkou odezvou a práci s až 240 snímky za sekundu.
  • Live Streamer 311 (BO311) - Vše v jednom. Set produktů pro začínající tvůrce obsahu obsahuje základní nutné vybavení: střihovou nahrávací kartu Live Gamer MINI, webkameru Live Streamer CAM 313 a USB mikrofon AM310.
  • Live Gamer WAVES 510 (GH510) - Nový herní headset vyhotovený ve stylovém pohodlném designu. Nabízí 7.1 kanálový prostorový zvuk a Hi-Res audio pro hráče a hudební nadšence, 50mm neodymové měniče, odnímatelný mikrofon s redukcí okolního hluku, pohyblivé náušníky a RGB podsvícení. Kompletní nastavení zvuku, RGB a dalších funkcí je dostupné skrze software SoundEngine. K dispozici jsou také různé přednastavené režimy zvuku jako Surround Sound, Bass Enhancements, Magic Voice a další. V balení je dodáván 3,5mm a USB kabel.

Pro více informací navštivte www.AVerMedia.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Velký význam pro všechny .. IELTS, TOEIC, TOEFL, registrované EU pasy .. e.t.c ..

Autor: wilsonklen Muž

Založeno: 09.06.2019, 06:44
Odpovědí: 0

IELTS, TOEFL, TOEIC a další bez zkoušky (topqualitydocs.professio
nals@gmail.com). Pasy EU, řidičský průkaz

Snažíte se změnit svou národnost? potřebujete pracovní dokumenty? chcete cestovat? potřebujete papíry, které nemůžete mít? pokud ano, pak jste na správném místě ve správný čas.
Získat druhou šanci v životě s novou identitou, chránit své soukromí, vybudovat novou úvěrovou historii, obejít trestní kontroly na pozadí, vzít zpět svou svobodu. Jsme jedineční výrobci autentických vysoce kvalitních dokumentů FAKE a ORIGINAL Genuine Data Base Registered Citizenship, jako jsou pasy, řidičské průkazy, průkazy totožnosti, víza. Známky / nálepky, povolení k pobytu, Fake School Diplomati / Titul a mnoho dalších dokumentů pro země jako:

USA, CANADA, UK, SCHENGEN .. a mnoho dalších ...
Poskytujeme také služby pro EVROPSKÉ ZEMĚ VŠEOBECNĚ.

Máme nejlepší HOLOGRAMS A DUPLICATING MACHINES S tisíci našich dokumentů cirkulujících po celém světě.
Pokud chcete originální, kvalitní, důvěryhodné a databázově registrované dokumenty všeho druhu, které vám umožní cestovat nebo získat práci v kterékoli zemi nebo ve vašem výběru.
Kontaktujte naše zástupce prostřednictvím: -

Email ::: topqualitydocs.profession
als@gmail.com

WhatsApp :::: +237658108978

Naše služby:
1- poskytujeme oficiální certifikát s registrací do databáze a aktuální střediska pro zákazníky, kteří mají zájem o získání certifikátu bez provedení zkoušky.

2- Pokud jste již test absolvovali méně než před měsícem, ale neuspokojili jste se s vaším skóre nebo kapelou, můžeme aktualizovat výsledky získané v předchozím testu, abyste získali nový certifikát s aktualizovanými výsledky obsahujícími požadované pásmo nebo skóre, které můžete použít k dodržení postupů PR bez rizika.

3- vám můžeme poskytnout vtipy Otázky pro budoucí test před skutečným datem zkoušky. Dotazníky budou vydávány asi 6 až 10 dnů před daty testů a budou 100% ověřeny a schváleny.

4- Jsme učitelé, zkouškové officais a IT Profesionální konzultanti a technici spolupracující ve spolupráci s administrátory podzemních databází.

5- Můžete se zaregistrovat na zkoušky a jít na místo, ale budeme poskytovat vaše cílové skóre v závislosti na vaší žádosti, protože máme podzemní správce databáze s přístupem do databázového systému.

Kontaktujte naše zástupce prostřednictvím: -

Email ::: topqualitydocs.profession
als@gmail.com

    
            
           NE
BO

WhatsApp :::: +237658108978

O NÁS:
>> Jsme rychlí, spolehliví a flexibilní.
>> Jsme populární a důvěryhodní.
>> Jsme velmi zkušeni.

Kontaktujte naše zástupce prostřednictvím: -

Email ::: topqualitydocs.profession
als@gmail.com

    
            
            
        NEBO

W
hatsApp :::: +237658108978

Jsme přesvědčeni o kvalitě našich služeb, ale pokud náhle nebudete spokojeni s výsledkem naší práce, vrátíme vám všechny vaše náklady vynaložené na vaši práci ... Někdy se stává, že svého klienta plně neuspokojíme a my muset vrátit peníze.
V případě zájmu o naše služby ..
Kontaktujte naše zástupce prostřednictvím: -

Email ::: topqualitydocs.profession
als@gmail.com

    
            
         NEBO


WhatsApp :::: +237658108978

========
== KLÍČOVÁ SLOVA ====================

-
EU PASSPORT
-SCHENGEN PASSPORT
-REÁLNÍ BRITSKÝ PASPORT / VÍZA / LICENCE VODIČE
-REAL CANADIAN PASSPORT / LICENCE VÍZA / ŘIDIČE
-REAL FRENCH PASSPORT / LICENCE VÍZA / ŘIDIČE
-REAL AMERICAN PASSPORT / LICENCE VÍZA / ŘIDIČE
- RUSKÁ RUSKÁ PASPOZVA / LICENCE VÍZA / ŘIDIČE
-PRAVDA JAPONSKÝCH PASŮ / LICENCE VISA / DRIVER
-REÁLNÍ ČÍNSKÝ PASPORT / LICENCE VÍZA / ŘIDIČE
-REAL PASSPORT / VÍZUM / LICENCE PRO ŘIDIČE PRO ZEMĚ V EVROPSKÉ UNII.

Máte zájem o naše služby? ... Kontaktujte naše zástupce a konzultanty prostřednictvím: -

Email ::: topqualitydocs.profession
als@gmail.com

    
            
            
        NEBO

W
hatsApp :::: +237658108978

Poznámk
a: Naší prioritou je kvalita, pravost a legitimita.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: