NEC MultiSync P242W - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

NEC MultiSync P242W

15. května 2013, 07.18 | Nový 24" širokoúhlý desktop displej s IPS panelem a LED podsvitem je vhodný pro profesionální grafiky a fotografy – je navržen pro různé náročné profesionální aplikace: pro použití v CAD-CAM aplikacích, ve zdravotnictví, finančnictví, v náročných kancelářských a průmyslových aplikacích nebo přesném strojírenství.

 

LCD displejs LED podsvitem NEC MultiSync P242W má stabilní IPS panel s úhlopříčkou 24,1 palce, rozlišením 1920 × 1200 px a širokými pozorovacími úhly. Umožňuje emulace barevného prostoru. Každý vstup lze nezávisle přiřadit k 3D LUT tabulce (9x9x9) pro přesné definování jedinečného barevného prostoru, např. sRGB, stejně jako plynulé odstupňování barev pomocí 14bit LUT.

 

NEC MultiSync P242W

 

Poskytuje nejen obraz vysoké kvality, má také špičkovou ergonomii s integrovanou rukojetí a rychle nastavitelným stojanem. V oblasti designu získal prestižní ocenění iF Design Award. Jeho výšková nastavitelnost je 15 cm a samozřejmostí je výběr polohy panelu na šířku, nebo na výšku. Je vhodný pro dlouhou a intenzivní práci.

 

NEC MultiSync P242W

 

Umožňuje připojení přes DisplayPort a HDMI, Digital Uniformity Control, integrovaný USB Hub (2 nahoře, 3 dole) lze použít k připojení periferních USB zařízení, třeba myši a klávesnice, nechybí možnost zobrazení obrazu-v-obraze nebo obraz vedle obrazu. Pokročilým uživatelům poskytuje výbornou flexibilitu s podporou dlouhých kabelů a 10bitového vstupního signálu, nabízí také funkci KVM switche. DisplayPort je vybaven vestavěným uzamykatelným mechanismem, který se snadno odpojí stiskem tlačítka.

 

Monitor NEC MultiSync P242W je dostupný v bílé nebo černé barvě za doporučenou koncovou cenu 17 880 Kč bez DPH. Volitelně jej lze doplnit reproduktory. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku včetně podsvitu systémem Door – to Door, kterou lze volitelně rozšířit až na 5 let. Další informace jsou v připojeném datasheetu (PDF, angl.) a na webu NEC-display-solutions.cz

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: