Nový kompaktní blesk HVL-F28RM s kontrolou intenzity světla - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Nový kompaktní blesk HVL-F28RM s kontrolou intenzity světla

17. září 2020, 22.02 | HVL-F28RM je kompaktní blesk pro bezzrcadlové fotoaparáty Sony, který byl navržen tak, aby s nimi tvořil kompaktní a dobře ovladatelný systém, který nabízí spolehlivý

 

a stabilní výkon charakteristický pro výrobky společnosti Sony. Ve srovnání s HVL-F32M má HVL-F28RM o 12 % menší objem a o 7% nižší hmotnost. Tento kompaktní blesk, který se snadno používá, přináší schopnosti a spolehlivost, díky nimž splňuje potřeby jak profesionálních, tak i pokročilých amatérských tvůrců obsahu.

 

HVL-F28RM přináší konzistentní světelný výstup GN28, optimalizovanou distribuci světla a konzistentní výkon blesku, který nenarušuje pracovní proces uživatele. Tento nový blesk je také vybaven nově představeným ovládáním blesku od Sony, které spolupracuje s pokročilou technologií detekce obličeje v. Při použití s kompatibilním fotoaparátem automaticky zohledňuje rovnováhu mezi světlem dopadajícím na tvář fotografovaného objektu a okolním světlem a automaticky přizpůsobí přesné vyvážení bílé. Pomáhá tak zajistit, aby byl obličej fotografovaného objektu zachycen v přirozených, realistických barvách. Kromě toho je možné ovládat kompenzaci blesku, poměr světla a další detailní parametry blesku přímo na kompatibilním fotoaparátu. Programovatelné tlačítko fotoaparátu lze nastavit tak, aby se jeho stiskem na displeji zobrazily parametry blesku, takže můžete upravit nastavení blesku, zatímco se díváte hledáčkem a držíte fotoaparát. Parametry blesku se zobrazují v jazyce, který si zvolíte pro displej fotoaparátu.

 

Nově vyvinutá kovová patice s robustním postranním rámem, jejíž součástí jsou také elektrické kontakty jednotky, nabízí lepší odolnost proti fyzickému poškození a pádu ze všech stran. Patice Multi Interface je vyrobena z kovu, aby se zvýšila její odolnost. Konstrukce HVL-F28RM je také odolná proti prachu a vodě. Při nasazení a upevnění blesku HVL-F28RM na fotoaparáty Alpha 7C, Alpha 7S III, Alpha 7R IV a Alpha 9 II je odolnost proti prachu a vodě vyšší, takže blesk odolá i v náročných venkovních podmínkách.

 

HVL-F28RM nabídne také jednoduché intuitivní ovládání s minimalistickými ovládacími prvky, včetně tlačítka výstupní úrovně osvětlení +/- pro nastavení intenzity světla, testovacího tlačítka a páčky pro uzamčení. Blesk poskytuje dostatek světla pro nasvícení odraženým bleskem. Úhel blesku je možné nastavit podle potřeby v úhlech 0, 20, 40, 60, 80 a 120 stupňů pomocí aretace pro snadné nastavení. Nový blesk je dále vybaven vestavěnou bezdrátovou radiově řízenou spouští, která spolehlivě odpálí blesk při připojení ke kompatibilnímu fotoaparátu a spárování se vzdálenou jednotkou. HVL-F28RM je možné používat jako vysílač, který může ovládat až 15 zábleskových jednotek a /nebo přijímačů v 5 skupinách do vzdálenosti až 35 metrů pro výjimečné ovládání osvětlení a univerzálnost. HVL-F28RM napájí dvě alkalické nebo NiMH baterie typu AA (LR6). Dvě nové alkalické baterie zajistí dostatek energie až pro 110 sériových záblesků (1/1 manuální blesk s alkalickými bateriemi).

 

Blesk HVL-F28RM bude v prodeji letos v zimě za přibližnou cenu 7 600 Kč.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: