Transcend DrivePro 200 Full HD Car Video Recorder - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Transcend DrivePro 200 Full HD Car Video Recorder

26. listopadu 2013, 16.37 | Nová miniaturní digitální videokamera určená pro použití hlavně v automobilech umožňuje pořizovat záznam z dopravních situací. Video lze natáčet v plném vysokém rozlišení a nechybí vestavěný Wi-Fi adaptér pro snadnou bezdrátovou komunikaci.

 

 

Videokamera DrivePro 200 je přizpůsobena pro připevnění na čelní sklo automobilu. Výhodou je možnost zajištění důkazního materiálu, vhodného pro stanovení důvodů u případných silničních situací a vyšetřování nehod policií a pojišťovnou. Jaj uvedl i Vincent Fang, ředitel Oddělení výzkumu a vývoje firmy Transcend: „Rádi nabízíme řidičům zařízení, které jim bude nápomocné a přispěje k jejich jistotě na cestách. Při navrhování kamery DrivePro 200 bylo naším cílem vyvinout zařízení, jež se bude vyznačovat snadnou obsluhou, bude podporovat řidiče během jízdy a umožní jim nejen uložit každý okamžik cesty do fyzické paměti, ale i zpřístupnit ho pohodlným způsobem, když je potřeba”.

 

Transcend DrivePro 200 Full HD Car Video Recorder

 

DrivePro 200 umožňuje záznam obrazu v rozlišení Full HD s rychlostí 30 snímků za sekundu, díky vestavěnému mikrofonu je možno nahrávat zvuk a díky zabudovanému reproduktoru ho i přehrávat. Objektiv složený ze 7 skleněných čoček má široký zorný úhel 160 stupňů a clonu f/2,0. Kamera umožňuje získat detailní a ostré záběry jak v denním, tak i nočním režimu. LCD obrazovka s úhlopříčkou 2,4 palce umožňuje zobrazit náhled právě zaznamenávaných a uložených nahrávek.

 

Konstrukce kamery zaručuje snadnou instalaci a záznam. Řidič musí jen připevnit zařízení na čelní sklo a jednoduše ho připojit do zapalovače ve vozidle. Videosoubory se automaticky ukládají na paměťovou kartu Transcend microSDHC Class 10 MLC o kapacitě 16 GB. Při zaplnění karty, funkce Loop Recording umožní přepsat nejstarší soubory nejnovějšími záznamy a uživatel tak nemusí měnit kartu nebo se obávat, že kamera přestane v průběhu jízdy nahrávat.

 

Kamera je vybavena pohybovým čidlem G-Sensor, které zaznamená náhlou změnu rychlosti nebo že došlo ke kolizi a automaticky spustí režim nouzového záznamu. Záznam v tomto režimu je chráněn proti náhodnému přepsání. Řidič může spustit nouzový záznam také ručně v případě vzniku události, která může vést k nehodě nebo jiné situaci, vyžadující zásah policejních orgánů.

 

Transcend DrivePro 200

 

Pro zajištění větší bezpečnosti a komfortu Transcend nabízí funkci bezdrátového ovládání kamery DrivePro 200 pomocí smartfonu, tabletu nebo počítače. Bezplatné aplikace pro systémy Apple iOS a Android zajišťují přístup k záznamům kamery a umožňují náhled právě zaznamenávané nahrávky, přehrávání uložených souborů a jejich stahování a také upravení nastavení zařízení. Využití Wi-Fi komunikace pro rychlé přenášení dat může mít klíčový význam pro účinný zásah policie v nouzových situacích.

 

Kamera do auta Transcend DrivePro 200 je vybavena rozhraním USB 2.0, které umožňuje připojení k počítači a rychlý přenos souborů, a video kabel, jenž je součástí dodávky umožňuje přehrávání filmů na televizní obrazovce. 

 

Předpokládaná koncová cena minikamery Transcend DrivePro 200 je 3500 Kč s DPH a sada obsahuje 16GB paměťovou kartu microSDHC.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: