Vanguard Adaptor, The Heralder a systém ICS - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Vanguard Adaptor, The Heralder a systém ICS

vanguard_news_100px

15. listopadu 2011, 12.00 | Představujeme další fotografické brašny, batohy, pouzdra a další produkty, které nám usnadňují transport, přenášení i použití našeho fotografického vybavení, které současně také chrání před případnými nárazy, prachem, vlhkostí, deštěm. Tentokrát jsme se zaměřili na aktuální nabídku značky Vanguard.

Vanguard Adaptor 41, 45, 46 a 48

Série fotografických batohů Adaptor získala své označení díky své mimořádné přizpůsobivosti. Batohy jsou navrženy tak, aby vyhověly různým individuálním potřebám, včetně toho, zda je uživatel pravák, nebo levák. Díky zapínání na levé i pravé straně batohy umožňují rychlý, pohotový přístup k uloženému fotografickému přístroji.Samotný interiér s kvalitním polstrováním je prostorný a pružně nastavitelný. Batoh je dokonce možné snadno přeměnit na brašnu – stačí přesunout jeden ramenní popruh a druhý schovat do jedné z kapes. Adaptor má i vrchní kapsu, uzavíratelnou na zip a přezku. Do tohoto prostoru lze uložit další potřebné věci. Předností je polstrovaná a prodyšná látka na zádové části. Nechybí ani kapsa pro až třináctipalcový laptop. Batohy mají také velmi dobře řešený držák na stativ a uzavíratelné kapsy na malé doplňky a krytky objektivů.A jaké jsou doporučené prodejní ceny s DPH? Adaptor 41 = 1 890 Kč, Adaptor 45 = 2 290 Kč, Adaptor 46 = 2 690 Kč a Adaptor 48 = 2 690 Kč.Vanguard The Heralder 28, 33 a 38

Trojice fotografických brašen na „rychlé akce“, kterou výrobce nabízí hlavně fotoreportérům, fotografům-novinářům a obecně všem, kdo fotografují akce a na akcích. Brašny mají rychlý, operativní přístup k vybavení shora a lze je také jednoduše rozepnout. Vnitřní kapsa je odnímatelná, a tak můžeme v okamžiku speciální fotografickou brašnu změnit na běžnou, univerzálně použitelnou tašku s popruhem přes rameno.Zaujme také jejich pohodlný držák na stativ, řešený s ohledem na každodenní časově náročnou práci. Stativ lze snadno upevnit na zabudované stativové poutko. Perfektní je také ramenní popruh – je dobře polstrovaný, velmi pohodlný, nesmeká se, rovnoměrně rozloží váhu brašny. Nechybí polstrovaná kapsa na laptop a několik malých kapes na drobné věci osobní potřeby. Brašny Heralder jsou navíc kompatibilní s dalšími doplňky Vanguard, kupříkladu polstrovaným pouzdrem na objektiv.Ceny: The Heralder 28 = 2 990 Kč, The Heralder 33 = 3 590 Kč a The Heralder 38 = 4 290 Kč.Vanguard ICS

Rozsáhlý systém příslušenství pro pohodlné a bezpečné přenášení fotografického vybavení zahrnuje vesty, pásky, popruhy, brašny a pouzdra a nově nabízí několik inovovaných prvků. Systém byl navržen fotografy a je určen pro nejrůznější způsoby využití, pro fotoreportéry, fotografy-novináře, sportovní fotografy a také pro fotografy událostí, kteří nejen fotografují, ale také pořizují videozáznamy, a to i na časově omezených akcích s rychlým průběhem.V nabídce jsou tři modely ICS Bag – pouzdro a brašny pro kompaktní fotoaparáty a zrcadlovky s pevným, ale měkkým polstrováním. Jsou z odolného polyesteru a žerzeje a mají zabudovanou pláštěnku. Pouzdro lze díky karabince připevnit na batoh, vestu nebo opasek. Brašny, zejména menší, jsou vhodné i pro videokamery, větší pak spíše pro zrcadlovku a příslušenství. Lze je pomocí karabiny snadno připevnit, kam uživatel potřebuje, ale mají i délkově nastavitelný ramenní popruh.Opasek ICS Belt nabízený ve třech velikostech je pohodlný a ideální systém pro fotografy událostí a sportovní fotografy a nejlépe slouží v kombinaci s ICS vestou.

ICS Vest je nabízena ve dvou velikostech, je mimořádně přizpůsobivá a umožňuje pohodlné fotografování a další činnosti, které jsou s ním úzce spjaty. Má jedinečný systém nastavení zad, komfortní, snadno nastavitelné dvojité popruhy, množství důmyslných úchytek a kapes.Dalšími prvky IC Systému jsou přívěsná pouzdra na výměnné objektivy (jedno pro objektivy typu 24–70 mm 1:2,8 a 70–300 mm 1:4,5–5,6, druhé pro teleobjektivy typu 70–200 mm 1:2,8) a externí blesk (i s kapsou na náhradní napájecí články), brašna ICS Body pro zrcadlovku nebo popruhy ICS Harness nabízené ve dvou velikostech.

Pro příklad uvádíme uvést ceny některých prvků tohoto systému: ICS Vest S/L = 1 990 Kč, ICS Harness S/L = 990 Kč, ICS Body = 799 Kč, ICS Bags podle velikosti 599, 699, 999 Kč.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: