WD My Passport Air 1 TB - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

WD My Passport Air 1 TB

14. listopadu 2013, 21.30 | Western Digital uvedl na trh nový externí disk My Passport Air 1 TB, jediný přenosný disk pro uživatele počítačů Mac s kapacitou 1 TB v tenkém stylovém kovovém obalu, se "superrychlým" připojením USB 3.0 a s prvky pro zabezpečení dat Time Machine.

 

 

Uživatelé tak mohou brát všechny své digitální fotografie, hudbu, nebo videa na cesty a stále mít ještě dostatek kapacity pro ukládání nových souborů a dat, která pořídí během cest. Velmi tenký design a kovový vzhled externích disků My Passport Air jde ruku v ruce s rozměry a vzhledem oblíbených notebooků MacBook a MacBook Air, navíc poskytuje ještě lepší ochranu pevného disku, který je uvnitř.

 

WD My Passport Air 1 TB

 

Bezproblémová spolupráce s počítači Mac, včetně programu Time Machine, poskytuje dostatečnou jistotu, že je drahocenný digitální obsah chráněn. Externí disk My Passport Air umožňuje zvolit zabezpečení přístupu heslem a hardwarové šifrování obsahu. Silná ochrana soukromého obsahu je tak zajištěna. A rozhraní USB 3.0 významně zvyšuje rychlost, což napomáhá třídit, sdílet a přehrávat digitální obsah rychlostí, která odpovídá nárokům dnešního digitálního světa. Podrobné informace najdete na webu WD.com.

 

 WD My Passport Air 1 TB

 

Disky jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také v internetovém obchodě ShopED.eu. Doporučená k€oncová cena pevného externího disku WD My Passport Air 1 TB je 129 euro a výrobce na něj poskytuje tříletá záruka.

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: