Western Digital My Book Live Duo - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Western Digital My Book Live Duo

wd_my_book_live_duo100px

24. ledna 2012, 00.00 | Společnost Western Digital nabízí nové datové úložiště typu osobního cloudu se dvěma disky systému RAID, které poskytuje kromě zvýšené kapacity také dvojité jištění zálohování. Přístup k uloženým souborům je možný kdykoli a kdekoli nejen z počítače a notebooku, ale také tabletu nebo chytrého telefonu.

Dvojitě jištěné zálohování

Úložiště My Book Live Duo je kompatibilní s operačními systémy Mac a PC a při nastavení RAID1 neustále vytváří druhou kopii zálohy všech vašich dat v reálném čase. Polovina kapacity úložiště je vyčleněna pro ukládání dat a polovina pro druhou kopii. I v případě nepravděpodobné události, že disk selže, data jsou ochráněna, neboť jsou duplikována na druhém disku. Pro automatické zálohování v systému Windows lze využít zálohovací software WD SmartWare, pro platformu Mac lze plně využít pro ochranu dat zálohovací software Apple Time Machine.

Maximální výkon a ukládací kapacita

Jiný typ nastavení umožňuje systém se dvěma disky sloučit do jednoho, který se chová jako jeden velký disk pro dosažení maximální kapacity. Výkon, který je vyžadován dnešními náročnými aplikacemi, zajišťuje vestavěný procesor s kmitočtem 800 MHz. My Book Live Duo je konstruován s využitím nejnovějších poznatků v oblasti technologie Ethernet a dosahuje rychlost čtení nejlepší ve své třídě, rychlejší než tradiční USB 2.0. Úložiště My Book Live Duo je nyní dostupné v kapacitě 4 a 6 TB.Osobní cloud WD

My Book Live Duo, jako součást produktové řady WD My Book Live pro úložiště typu osobní cloud, připojený do domácí sítě vytváří sdílené úložiště, ke kterému je přístup jak doma, tak kdekoli na světe pomocí bezpečného vzdáleného přístupu. Vzdálený přístup k diskům My Book Live a My Book Live Duo je možný z kteréhokoli počítače PC prostřednictvím webového rozhraní www.WD2go.com. Aplikace WD mobile apps umožňuje přístup k datům z mobilních zařízení iPad, iPhone, iPod touch či chytrých telefonů a tabletů se systémem Android.

Hub pro domácí zábavu

My Book Live Duo navíc umožňuje načítat videa, fotografie a hudbu do jakéhokoli multimediálního přehrávače DLNA, jako je např. WD TV Live, přehrávač Blu-ray Disc, PlayStation 3, nebo Xbox 360s či chytré televize. Uživatelé mohou také přehrávat videa, hudbu či fotografie přímo z WD My Book Live Duo na přenosných zařízeních jako jsou tablety či chytré telefony prostřednictvím aplikace WD 2go.

“My Book Live Duo je opravdu ideálním řešením typu „vše-v-jednom“. Zajišťuje datové úložiště, archivaci a řešení domácí zábavy pro dnešního ultrapropojeného spotřebitele, " vysvětluje Chris Bull, ředitel marketingu WD pro produkty do domácích sítí. “Možnost spotřebitelů bezpečně ukládat veškerá svá data a digitální obsah s možností tato data sdílet a přistupovat k nim kdekoli na světě prostřednictvím tabletů, chytrých telefonů či jakéhokoli počítače poskytuje jedinečný a přínosný zážitek pro každého, kdo si chce užít svůj digitální svět a chce jej i chránit."

Kompatibilita

My Book Live Duo je kompatibilní s Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X Leopard, Snow Leopard či Lion a také se zařízeními s protokolem DLNA/UPnP.

Ceny a dostupnost

My Book Live Duo úložiště typu osobní cloud je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců ve dvou verzích podle kapacity paměti za tyto doporučené ceny: 4 TB = 519 € a 6 TB = 629 €.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Prodám NOVÝ My Book Live Duo 6 TB

Autor: Pavel Muž

Založeno: 19.05.2012, 22:38
Odpovědí: 0

Nový nepoužitý My Book Live Duo 6 TB v originálním balení a s kompletním příslušenstvím v záruce!!!

Odpovědět na příspěvek

Re: Prodám NOVÝ My Book Live Duo 6 TB

Autor: Pavel Muž

Založeno: 19.05.2012, 22:39
Odpovědí: 0

bvp(zavináč)seznam(teč
ka)cz

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: