Epson a realizace nátisků přímo ve firmách - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Epson a realizace nátisků přímo ve firmách

epson_pro_unor2012_100px

9. února 2012, 00.00 | Epson navazuje spolupráci s předním poskytovatelem RIP řešení, společností EFI, a přichází na trh s uceleným tiskovým řešením určeným designérům, agenturám a reklamním oddělením, zpracovávajícím své nátisky přímo ve firmách.

Toto komplexní řešení podpoří jejich potřeby související s tvorbou nátisků. Nová řada Epson Design Editions zahrnuje tři nejdůležitější produkty ve své třídě, modely WT7900, SP-4900 a SP-3880. Společnost Epson tak poskytuje kompletní a jednorázové řešení pro všechny nátisky zpracovávané v domácích firmách.

Stačí, zvolíte-li tiskárnu Epson, která vyhovuje vašim potřebám, a Epson vám prostřednictvím jednoho ze svých obchodních partnerů poskytne celý hardwarový balíček, včetně instalace a softwaru RIP od společnosti EFI oblíbeného vydání Express Edition – společně se sadou profilů médií Epson. Potřebujete-li funkce mimořádně přesné automatické kalibrace a měření barev, je možné tuto sestavu doplnit také o zařízení SpectroProofer.Epson Stylus WT7900 Design Edition představuje první komplexní řešení v oboru nátiskových technologií, zahrnuje produkční tiskárnu s možností použití bílého inkoustu a nabízí inovativní a unikátní složení inkoustů, jež lze použít k tisku na různé podkladové materiály, včetně metalických, v šířkách až 24 palců (53,35 cm).Tiskárna Epson Stylus Pro 4900 Design Edition umožňuje realizovat vysoce kvalitní nátisky do šířky 17 palců (43,2 cm). Je vhodná pro agentury a reklamní oddělení, které zpracovávají tiskové výstupy ve vlastních firmách a přejí si dosáhnout nejvyšší, tedy 98% shody s barevnou paletou Pantone.A Epson Stylus Pro 3880 Design Edition, to je řešení vhodné pro malá designérská studia nebo externí pracovníky, kteří požadují kompaktní, cenově dostupnou tiskárnu pro zajištění svých potřeb v oblasti nátisků do šířky tisku 17 palců (43,2 cm). Duncan Ferguson, ředitel divize velkoformátových tiskáren společnosti Epson Europe, uvádí: „Víme, jak důležitá je úspora času a peněz pro vytížené reklamní agentury, oddělení nebo designéry v oblasti zpracování nátisků – a právě to bylo důvodem, proč jsme vše sloučili do Design Editions. Cílem je nejen ušetřit čas ztracený při vyhledávání a vybírání jednotlivých prvků tohoto balíčku samostatně, ale také zvýšit produktivitu při zpracování nátisků. Naši zákazníci budou potěšeni úsporou nákladů, protože balíček Design Editions je cenově mnohem výhodnější než nákup každého prvku samostatně.“Tiskárny WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakoupit od prosince 2011 a model SP-3880 Design Edition je k dispozici od ledna 2012. WT7900 Design Edition a RIP EFI Express verze 4.1 má stanovenu cenu 148 778 Kč, SP-4900 Design Edition a RIP EFI Express verze 4.5 stojí 56 955 Kč se zařízením SpectroProofer a 79 290 Kč se zařízením SpectroProofer a tiskárna SP-3880 Design Edition a RIP EFI Express verze 4.5 má stanovenu cenu 39 583 Kč. Ceny jsou bez DPH.

Tématické zařazení:

 » Zpracování  

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Zpracování  » Tisk a zpracování  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: