Leica uvolnila novou edici fotoaparátu M9 nesoucí označení Neiman Marcus - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Leica uvolnila novou edici fotoaparátu M9 nesoucí označení Neiman Marcus

14. října 2010, 00.00 | Společnost Leica představila novou edici fotoaparátu M9, která nese označení Neiman Marcus. Chcete se podívat, jak tento luxusní fotoaparát za 17 500 USD vypadá?

Pro milovníky luxusních fotoaparátů připravila nedávno společnost Leica pohlednou „lahůdku“ v podobě limitované edice dálkoměrného fotoaparátu M9 . Novinka se jmenuje Leica M9 Neiman Marcus a jejím hlavním rozeznávacím znakem je pohledný motiv hnědě zbarvené kůže, která z větší části obepíná tělo fotoaparátu.

Vzácnost této edice fotoaparátu M9 vyplývá, jak ze samotné výše prodejní ceny dosahující úctyhodné výše 17 500 USD, tak i z faktu, že se jedná o striktně limitovanou edici. Do prodeje totiž bude uvolněno pouze 50 kusů fotoaparátu, které se budou honosit názvem M9 Neiman Marcus. V tomto směru tato edice předčí i předešlou verzi dálkoměru nesoucí jméno M9 Titanium , která byla na trh rozšířena v podstatně hojnějším počtu 500 „kousků“.

Dojem exkluzivity při nákupu daného „skvostu“ může rovněž posílit fakt, že v ceně dané edice je již započítán objektiv Leica Summicron-M 35mm f2,0 ASPH s pochromovaným povrchem, program Adobe Photoshop Lightroom 3 a osobní doručení fotoaparátu z rukou experta ze společnosti Leica, jenž kupci poskytne privátní zaškolení při práci s daným přístrojem.

Sečteno podtrženo: nás „obyčejné smrtelníky“, kteří si takový fotoaparát nemohou dovolit koupit, může alespoň zahřát u srdce fakt, že hospodářská krize zdá se pomalu, ale jistě končí. Pokud by tomu totiž bylo jinak, tak bychom na takové „luxusnosti“ v oblasti digitálních fotoaparátů mohli jen stěží narazit.

Katalogový snímek luxusní edice fotoaparátu Leica M9 Neiman Marcus

Zdroje: Dpreview.com, Engadget.com a Neimanmarcus.com

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: