Projektor od společnosti Epson vyhrává cenu na iF Design Award 2017 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Projektor od společnosti Epson vyhrává cenu na iF Design Award 2017

EB-L25000U

23. března 2017, 10.00 | 3LCD laserový projektor s vysokým jasem EB-L25000U od společnosti Epson byl vyhlášen vítězem soutěže iF Design Award 2017 pořádané hannoverskou společností iF International Forum Design GmbH.

 

 Soutěž iF Design Award vznikla v roce 1953 a je uznávána po celém světě jako jedna z nejprestižnějších soutěží. Jejím cílem je ocenit výjimečný inovativní design průmyslových výrobků.

 

Výrobky jsou hodnoceny na základě širokého spektra kritérií, včetně realizovatelnosti, řemeslného zpracování, zohlednění standardů ochrany životního prostředí, stupně propracovanosti a inovace, funkčnosti, použitelnosti, bezpečnosti, estetičnosti a univerzálnosti designu. Letošní vítěz byl vybrán mezi více než 5 500 přihlášenými výrobky z 59 zemí porotou složenou z 58 expertů z celého světa.

 

EB-L25000U

 

Výkonný projektor EB-L25000U se silným jasem je navržen pro venkovní použití, výstavní haly, koncertní sály a další použití v rozlehlých prostorách. Tento projektor je vybaven novým systémem chlazení a je utěsněný. Optické zařízení je odolné proti kouři a umožňuje použití projektoru v náročných podmínkách. Nabízí právě ten typ výjimečné použitelnosti a flexibility instalace, který požadují profesionálové pro pódia. Projektor je navržen tak, aby maximalizoval užitnost. Nabízí odvážný design, robustní konstrukci, povrchy odolné proti poškrábání, ale také jednoduché ovládání, které zajišťuje možnost promítání ve 360°. Vestavěné držadlo pomáhá zajistit bezpečnost a snadnost při přenášení a instalaci a zajišťuje flexibilitu.

 

 

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, uvedl: „Velmi se při vytváření projektů snažíme, aby spojovaly výjimečnou užitnost se stylovostí. Zásadní je při tomto procesu porozumění, které získáváme při návštěvách našich zákazníků z oboru. Domnívám se, že porota ocenila odolnost projektoru EB-L25000U, jeho bezpečnostní prvky a spolehlivost, kterou profesionálové vyžadují. Naším posláním je naslouchat zákazníkům a nabízet design bez kompromisů."

 

Zdroj: Epson

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: