Sharp uvádí nejflexibilnější řadu smart signage - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Sharp uvádí nejflexibilnější řadu smart signage

7. února 2018, 17.51 | Nabízí všem koncovým uživatelům širokou nabídku způsobů, jak stahovat, ukládat a přehrávat signage obsah

 

Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2018, Sharp představuje svůj doposud největší sérii flexibilních signage řešení, zahrnující dvě řady smart signage zařízení pro běžný trh a System on Chip (SoC) nebo Mini OPS volitelnými moduly a širší nabídkou aplikací třetích stran.

Společnost Sharp oznamuje, že její partnerská síť Sharp Open Architecture Platform nyní zahrnuje maloobchodní a korporátní signage řešení od sedmi významných softwarových společností, mimo jiné CityMeo, Grassfish, Stino a Signagelive.

 

Dvě nové rodiny velkoformátových displejů

Sharp vystavuje dvě nové řady chytrých displejů pro běžný trh pod názvy PN-M a PN-B. Obě řady zahrnují 40" (PN-M401 a PN-B401) a 50" (PN-M501 a PN-B501) varianty. Řada PN-M je navržena pro náročná prostředí s nepřetržitým nasazením. Řada PN-B navržena pro běžná prostředí s nasazením 16 hodin denně.

 

Sharp zákazníkům nabízí schopnost být v oblasti signage kreativní, neboť umožňuje instalaci displejů PN-M a PN-B v poloze čelem vzhůru, čelem dolů, v náklonu vpřed nebo vzad až do úhlu 90 stupňů, případně zavěšení za rohy zadní části krytu. Podobně flexibilní možnosti budou na stánku předváděny v rámci jedinečné zakřivené instalace z pěti displejů Sharp PN-R496 z prémiové řady signage.

 

Sharp

 

Řada možností pro správu zobrazovaného obsahu 

Nové digital signage displeje Sharp nabízí díky vestavěné inteligenci, umožňující různé způsoby správy obsahu, celou řadu možností jeho přehrávání, a přináší tak řešení pro projekty na všech úrovních, od těch nejednodušších až po ty nejsložitější.

 

Na ISE Sharp bude vystavovat svůj vlastní bezplatný software pro jednoduché instalace pod názvem e-Signage. S Player Edition je v modelech řad PN-M a PN-B předinstalován na System on Chip (SoC) a umožňuje tak použití displejů ihned po vybalení.

 

Pro zakázkové instalace byla skrze partnerský program Sharp Open Architecture Platform, otevřena platforma SoC platform for AndroidTM, určená pro hlavní hráče v oblasti signage software. Tato platforma nabízí podnikům možnost přidávat specializovaný software dle jejich potřeb. Sharp oznamuje, že k platformě připojil nové partnery, a spolupracuje tak nyní s CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Signagelive, Stino, Navori a Videro.

 

David Keribin, CEO spoluzakladatel CityMeo vysvětluje: „Sharp je pro nás, díky své široké nabídce displejů, jež jsou ve smyslu kvality a spolehlivosti konzistentní, ideálním partnerem. Společně můžeme nabídnout dokonalé řešení pro podporu vašeho podniku, upgrade vašich prodejních umístění, revitalizaci vašich obchodů a zvýšení produktivity vašeho podniku díky snadné komunikaci včasných a poutavých sdělení."

 

Sharp také nabízí další způsob rozšíření funkcí displejů z řad PN-M a PN-B pomocí rozšiřujícího slotu Mini OPS. Tři typy Mini OPS modulů (PC, bezdrátový a HDBaseT) uživatelům přináší širokou řadu dalších možností zobrazování a interaktivních funkcí. Kompaktní Mini OPS moduly se snadno instalují, používají i udržují.

Sharp

 

Zařízení pro maloobchod vystavená v Sharp Shopu

 

Část stánku Sharp bude věnována Sharp Shopu, kde budou vystavena zařízení pro retail signage v praxi. 40" a 50" displeje řady PN-B zde budou nainstalovány jak na výšku, tak na šířku a budou pomocí SoC Sharp předvádět digitální poster a módní video. V praxi si tak návštěvníci budou moci prohlédnout samostatnou činnost zařízení a flexibilní možnosti jejich instalace.

 

Birgit Jackson, Commercial Director v Sharp Visual Solutions Europe uvedla „Prostředí maloobchodu se neustále vyvíjí a je tudíž důležité mít k dispozici řešení, jež podporují tvorbu a zobrazování bohaté palety obsahu bez ohledu na to, zdali je obsah určen na podporu nabídky nového zboží nebo prostě k navýšení prodejů. Signage řešení Sharp tuto flexibilitu maloobchodnímu prostředí přináší. Díky vestavěné inteligenci se snadno instalují, nabízí obchodníkům flexibilitu pro nejvhodnější umístění a umožňují jim vytvářet atraktivní a poutavé prostory všude tam, kde potřebují."

 

Stěna s ukázkami side-by-side zařízení představí kompletní řadu displejů s variantami ve velikosti od 55" - 90", rozlišením od Full-HD po 4K od základních modelů až po zařízení prémiového segmentu.

 

Pro bližší informace v oblasti vizuálních řešení a produktů Sharp, klikněte, prosím www.sharp.cz

 

Zdroj: Sharp

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: