Videokamera Legria GX10 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - profi technika

Videokamera Legria GX10

Legria GX10

20. září 2017, 10.09 | Full HD už nestačí. Legria GX10 Canon přináší možnost natáčet v rozlišení 4K.
Legria GX10 je první kamera s technologií automatického zaostřování s duálními pixely CMOS.
Součástí Legrie je velký a otočný dotykový displej s rychlým přístupem k základním funkcím.

Canon představuje novou videokameru určenou pro všechny milovníky tvorbyvideo obsahu. Lehká a kompaktní videokamera Legria GX10 nabízí pokročilé funkce, spolehlivosti rozlišení 4K při snímkovací frekvenci 50p. Legria GX10 je první videokamerou se snímačem typu 1,0, kterávyužívá technologii automatického zaostřování s duálními pixely CMOS, což dovoluje využívat všechnyvýhody malé hloubky ostrosti i rychlého, přesného a přizpůsobitelného zaostřování. Pochlubit se můžetaké dvoupásmovou Wi-Fi konektivitou.


Obrazová kvalita s přesahem do budoucnostiFull HD už nestačí. Legria GX10 přichází s možností pořizovat snímky v rozlišení 4K/50p, tedy ve čtyřikrát většímnež v případě 1 080p (Full HD). Výsledkem tak je reprodukce i těch nejjemnějších detailů na obrazovkách televizí amonitorů. Nejnovější Legria GX10 podporuje různé způsoby pořizování záběrů a umožňuje natáčení ve formátuMP4 v rozlišeních Full HD při přenosové rychlostí 35 Mb/s i 4K při přenosové rychlosti 150 Mb/s, díky které jeskvělým nástrojem pro záznam dynamických akcí. Kameramani mohou plně využívat všech výhod rychlosti až 100snímků za sekundu, která této videokameře umožňuje vytvářet různorodý obsah od časosběrných snímků až pozáběry s efekty zpomaleného pohybu pořízené 0,25násobnou rychlostí.

 

Legria GX10


Snadná cesta k profesionální kvalitě
Nejnovější přírůstek do portfolia značky Canon umožňuje snadné vytváření video obsahu v profesionální kvalitě.Canon Legria GX10 je první videokamerou se snímačem typu 1,0, která využívá technologii automatickéhozaostřování s duálními pixely CMOS. Uživatelé tak mají k dispozici všechny výhody malé hloubky ostrosti irychlého, přesného a přizpůsobitelného zaostřování. Tři optické neutrální šedé filtry nabízí kompenzaci expozice o2, 4 nebo 8 EV, a tedy i možnost pořizovat kvalitní snímky za velmi špatného i naprosto jasného osvětlení.Pozornost si určitě zaslouží i nový širokoúhlý 4K objektiv s 15násobným zoomem.
Nová videokamera se může pochlubit i režimem Wide Dynamic Range (DR), který rozšiřuje dynamický rozsah na800 procent a zajišťuje čistý obraz a živé podání barev ve stínech i jasných oblastech. Uživatelé tak mohouvýsledné snímky sdílet ihned po jejich pořízení, aniž by je museli upravovat. Součástí nové Legrie je i velký,intuitivní otočný dotykový displej, který nabízí rychlý a snadný přístup k základním funkcím. K dispozici je istabilizace obrazu v pěti osách, kterou Canon optimalizoval tak, aby zajistila stabilní záběry v celém rozsahuzoomu.


Praktická a spolehliváLegria GX10 je kompaktní, lehká a odolná a svým ergonomickým designem vychází z profesionálních modelů . Jejísoučástí je například nastavitelný výklopný hledáček, kolébkový ovladač zoomu nebo uživatelská tlačítka. Díkyúplné kontrole nad nastaveními si mohou uživatelé videokameru přizpůsobit svým individuálním požadavkům azkušenostem, případně se mohou spolehnout i na automatický režim. Nechybí ani dva sloty pro paměťovou kartuSD umožňující snadné zálohování i nepřetržité natáčení.

 

Legria GX10 dostala do vínku i dvoupásmovou Wi-Fi konektivitu, která podporuje vzdálené pořizování záběrů ipřenos souborů na cestách a umožňuje tak snadné zachycení i sdílení všech důležitých okamžiků. Videokameranavíc nabízí i vzdálené bezdrátové ovládání.

 

Legria GX10


Podpoří váš růstSoučástí modelu Legria GX10 je nejen vestavěný stereofonní mikrofon, ale také mikrofonní vstup v podoběminiaturní zdířky 3,5 mm a miniaturní patice. Všechna tato rozhraní umožňují přizpůsobit novou videokamerupožadavkům na zvukovou složku výsledných snímků a amatérským tvůrcům obsahu nabízí prostor na to, aby svojivášeň a zálibu proměnili v profesionální kariéru.


Technické specifikace k nejnovější videokameře Canon Legria GX10 jsou k dispozicina https://www.canon.cz/press-centre/  

 

Zdroj: Canon

Legria GX10

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - profi technika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: