Canon imageFORMULA P-215 – rychlý skener napájený přes USB - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - skenery

Canon imageFORMULA P-215 – rychlý skener napájený přes USB

canon_imageformula_p215_100px

24. ledna 2012, 01.00 | Velmi rychlý skener napájený přes USB pro malé a domácí kanceláře a pro profesionály, kteří pracují na dálku. Je mimořádně kompaktní, snadno přenosný, kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac i Linux a umožňuje skenovat přímo do cloudových aplikací, jako jsou GoogleDocs, Evernote nebo SharePoint.

Canon imageFORMULA P-215 je nejrychlejší kompaktní skener napájený přes USB. Za minutu umožňuje naskenovat až 15 stran a také skenovat při jednom průjezdu obě strany. Obsahuje automatický podavač až na 20 listů papíru, který šetří cenný čas při skenování vícestránkových dokumentů.Skener lze velmi rychle zprovoznit, bez instalace ovladačů nebo softwaru, neboť má vestavěný software CaptureOnTouch Lite. Program umožňuje zařízení používat i je-li třeba je připojit k počítačům jiných osob. Obsahuje také ovladače ISIS/TWAIN pro uživatele Windows a TWAIN pro uživatele Mac. K dispozici jsou rovněž ovladače pro Linux, avšak ty si uživatel musí stáhnout z webu. Ovladače zajišťují standardní připojení a kompatibilitu s různými aplikacemi.

Obsahuje i speciální podavač karet pro skenování silných plastových ID a embosovaných karet. To je užitečné třeba pro oblast pojišťovnictví a finanční služby, kde je doklad o ID vyžadován při registraci nových klientských účtů a uzavírání obchodů.

Optické rozlišení skenování je až 600 dpi a k dispozici jsou i pokročilé funkce pro zpracování obrazu: automatická detekce velikosti stránky, automatické vyrovnání zešikmení, automatická orientace textu a detekce barvy. Softwarové vybavení přenosného skeneru umožňuje lepší zpracování obrazu než předchozí modely a skenování do různých formátů, jako jsou PDF, PDF/A, TIFF, JPEG a PowerPoint. PageManager (Mac) a PaperPort (PC) spolu se softwarem BizCard usnadňují efektivní správu digitalizovaných dokumentů.Canon imageFORMULA P-215 – základní údaje:
Vysokorychlostní skenování s napájením přes USB – až 15 str./min. (30 obr./min. oboustranně).
Rychlé dávkové skenování s automatickým podavačem dokumentů na 20 listů.
Vysoká kvalita zpracování obrazu se snímačem s rozlišením 600 dpi.
Mimořádně kompaktní pro úsporu místa a snadnou přenositelnost.
Snadno a rychle použitelné zařízení typu „připoj a skenuj“ díky vestavěnému softwaru CaptureOnTouch Lite.
Jednoduché a nenáročné napájení pomocí portu USB.
Podporované operační systémy: Windows – ovladače ISIS/TWAIN (XP Pro, XP Home, Vista, 7); Mac – ovladač TWAIN (Mac OS X 10,4.x, Mac OS X 10,5.x, Mac OS X 10,6.x); Linux.
Dobré vybavení funkcemi pro zpracování obrazu: automatická detekce barvy, automatická detekce velikosti papíru, detekce sklonu a rozpoznání orientace textu.
Energetická účinnost – splňuje normy Energy Star.
Rozměry: 285 × 95 × 40 mmProdejní balení kromě samotné hlavní jednotky skeneru obsahuje mimo jiné USB kabel a USB napájecí kabel a CD-ROM s programy: pro Windows to je CaptureOnTouch, CaptureOneTouch Lite, Nuance PaperPort, Nuance OmniPage, Presto! BizCard Reader, softwarový modul pro Evernote, Google docs, Sharepoint; pro Mac to je CaptureOnTouch, CaptureOneTouch Lite, Presto! PageManager, Presto! BizCard Reader, softwarový modul pro Evernote, Google docs, Sharepoint a iPhoto. Zajímavé je, že firemní IT oddělení a nezávislí výrobci softwaru mohou vytvořit vlastní způsob připojení k firemnímu řešení a workflow díky softwaru pro vývojáře „Software Development Kit“, který je k dispozici pro CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite.

Skener imageFORMULA P-215 je v České republice v prodeji od ledna. Doporučená prodejní cena v korunách nebyla oficiálně oznámena.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - skenery  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: