Čtyři multifunkce Canon PIXMA se softwarem My Image Garden - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - skenery

Čtyři multifunkce Canon PIXMA se softwarem My Image Garden

8. srpna 2012, 08.39 | Canon představil čtyři multifunkční tiskárny PIXMA s novými softwarovými funkcemi. Modely PIXMA MP230, MG2250, MG3250 a MG4250 jsou navrženy pro snadný tisk dokumentů z internetu a tisk fotografií z pohodlí domova a jako první mají v základní výbavě software My Image Garden. Spojují tak všechny dostupné programy Canon pro tiskárny PIXMA v jednom uživatelsky přívětivém rozhraní.

Intuitivní software obsahuje řadu pokročilých a uživatelsky nenáročných funkcí, jako jsou automatické šablony, automatické rozvržení nebo rozpoznávání tváře. Nové modely jsou navíc kompatibilní s facebookovou aplikací Print Your Days, díky které je možno tisknout a upravovat fotografie přímo z prostředí Facebooku bez jakéhokoli dalšího software. Aplikace obsahuje celou řadu nástrojů umožňujících automaticky upravit rozvržení fotografií a vytvářet jedinečné koláže až s pěti fotografiemi na stánku. Print Your Days navíc nabízí řadu různých stylů a možností úprav fotografií, takže je tisk a úprava fotografií ještě kreativnější.

 

Canon PIXMA MG4250 en face

 

Creativ Park Premium, bezplatná služba společnosti Canon, umožňuje stahovat, vytvářet a tisknout pohlednice, přání, kalendáře a celou řadu fotografických a uměleckých děl. Creativ Park je nově dostupný také přes My Image Garden doplněný o lehce ovladatelný výběr fotografie, který umožňuje uživatelům zobrazit, uložit a tisknout obrázky v jednotném uživatelské rozhraní. Aktualizovaný Creativ Park Premium má bohatý nový obsah, včetně krásných fotografií a šablon z National Geographic, které je možné použít pro vytvoření kalendáře. Sekce NASA obsahuje mimo jiné i šablony pro tisk a vytvoření 3D modelů raketoplánů.

 

Čtyři multifunkce Canon PIXMA se software My Image Garden

 

Všechny čtyři nové modely obsahují funkci pro automatické vypnutí a novou funkci pro automatické zapnutí, takže lze tisknout z režimu spánku snadno a rychle. Dokumenty nebo fotografie lze odeslat z bezdrátového zařízení a vytisknout jednoduše bez předchozího manuálního zapnutí tiskárny a tiskárnu je možné na dálku po ukončení tisku i vypnout. U nových modelů je k dispozici i speciální tichý režim.

 

Canon PIXMA MP230

 

Canon PIXMA MP230

je cenově dostupné multifunkční zařízení s tiskárnou a skenerem a umožňuje i rychlé kopírování. Je vhodné pro začátečníky, studenty a mladé rodiny, kteří hledají chytrou domácí multifunkci. Pozornost upoutá stylový matně černý design a kompaktní rozměry. Rychlost tisku je podle normy ISO ESAT 7 černobílých obrázků za minutu a 4,8 barevného obrázku za minutu.

 

Canon PIXMA MP230

 

MP230 tiskne vysoce kvalitní dokumenty a fotografie s rozlišením až 4800 dpi. Využívá systém ChromaLife 100+, takže fotografie vydrží dlouho krásné při použití originálních inkoustů a papírů Canon. V základu jsou použity inkoustové kazety Canon FINE, využít je možno také úsporné kazety XL. 

 

Canon PIXMA MG2250

 

Canon PIXMA MG2250

je obdobně cenově dostupná multifunkční tiskárna s funkcemi pro tisk, skenování a kopírování, ovšem tento model se může pochlubit i sedmisegmentovým LCD panelem. MG2250 je ideální pro uživatele, kteří hledají kompaktní a cenově dostupnou tiskárnu pro osobní použití. Důmyslný design FastFront šetří cenné místo na stole a zjednodušuje a zrychluje výměnu inkoustových kazet a papíru.

 

PIXMA MG2250 tiskne černobílé podle normy ISO ESAT 8,4 obrázku za minutu a 4,8 barevného obrázku za minutu. Novinka dokáže vytisknout fotografie 10 × 15 cm bez okrajů za 44 sekund. Při kopírování nebo tisku může uživatel zvolit i tisk 2, nebo 4 stránek na jeden list papíru, čímž se sníží počet tisknutých stran u komplexních tiskových úloh a ušetří spotřeba papíru i inkoustu.

 

Také MG2250 využívá inkoustové kazety Canon FINE a umožňuje použít úsporné XL kazety. Tiskne v rozlišení až 4800 dpi a nabízí systém ChromaLife 100+ pro dlouhou životnost fotografií.

 

Canon PIXMA MG3250

 

Canon PIXMA MG3250

obsahuje stejné funkce jako MG2250, ale nabízí rychlejší tisk: černobíle 9,2 obrázku za minutu a barevně 5 obrázků za minutu. Disponuje integrovaným Wi-Fi připojením a bezplatnou aplikací pro pružný tisk a skenování z chytrých telefonů a tabletů. Uživatele, kteří myslí na životní prostředí, potěší funkce pro automatický oboustranný tisk, která snižuje spotřebu papíru až o 50 %.

 

Canon PIXMA MG4250

 

Canon PIXMA MG4250

je nejvyšší model z těchto čtyř novinek a je nabitý funkcemi. Ovládání i bez připojení k počítači zjednodušuje velký 6,2cm barevný TFT displej a široké možnosti konektivity. Multifunkce samozřejmě má Wi-Fi připojení a software PIXMA Cloud Link nabízí přímý přístup do online alb Picasa, internetových šablon pro tisk dokumentů a do Google Cloud Print. Flexibilní možnosti připojení prostřednictvím nejrůznější bezdrátové i drátové technologie dávají uživatelům svobodu tisknout odkudkoli z domu a z mobilních zařízení.

 

MG4250 tiskne rychle a spolehlivě vysoce kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě fotolaboratoře. Rychlost tisku je 9,9 černobílého obrázku za minutu a 5,7 barevného obrázku za minutu. Funkce pro automatický oboustranný tisk snižuje spotřebu papíru až o 50 %.

 

Dostupnost

Nejnovější multifunkční zařízení Canon PIXMA MP230, MG2250, MG3250 a MG4250 budou v Evropě dostupná od září 2012. Podrobné informace o těchto, ale přirozeně i dalších výrobcích Canon, najdete na webu Canon

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Novinky  » Novinky - skenery  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: