Epson - špičkové technologie pro fotografii - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Epson - špičkové technologie pro fotografii

26. června 2019, 20.58 | Společnost Epson ve středu 19.6.2019 představila svůj nový showroom na Praze 4, kde se konala tisková konference s podtitulem Jak se fotí a tiskne pro Russian Vogue, která probíhala ve spolupráci s prestižním fotografickým institutem Photogenia.

 

 Kromě značky Epson se zde představila žhavá novinka společnosti Broncolor zaměřující se na výrobu studiových světel a fototechnika výrobce Hasselblad. V rámci tiskové konference si účastníci mohli za pomocí tohoto profesionálního vybavení vyfotografovat modelku, a následně fotografii vytisknout v reálné kvalitě na tiskárnách Epson SureColor P800 a P7000. Tisk navíc doplnil promítání všech výstupů pomocí Epson projektorů.

 

V novém showroomu Epson, který se nachází v kancelářském prostoru Greenline Kačerov, bylo možné vidět v akci nejnovější techniku speciálně vyvinutou pro profesionální fotografy. Tiskárny Epson SureColor P800 a P7000 umožňují konzistentně tisknout reálné fotografie s živými barvami a nejhlubšími odstíny černé. Na vytištěných fotografiích tak vynikne skutečně každý detail zachycený na špičkové fotoaparáty Hasselblad. Dokonalé světelné podmínky a ostré kontrasty ve světové premiéře zaručí revoluční světlo pro fotografii a film, LED F160 Broncolor, které distribuuje velmi přesné a vyvážené spektrum světla s plynulým vyzařování bez blikání. Světlo poskytuje extrémní výkon s jedinečně nízkou váhou.

Fotografie vytvořené za jedinečných podmínek si mohli účastníci zvěčnit díky tiskárně A2 Epson SC P800, která díky volitelné jednotce pro papír v rolích umožňuje tisk mnoha formátů včetně panoramatických fotografií, transparentů či galerijních pláten. Druhou možností byla tiskárna SureColor P7000, jež tiskne ve formátu A1 neuvěřitelně přesné fotografie díky desetibarevné sadě inkoustů. Jejich vylepšená odolnost vůči světlu navíc zaručí mnohaletou výdrž. Na papíře Premium Glossy Photo Paper se uživatelé mohou kochat nemizící krásou svých fotografií až šedesát let.

Na místě proběhlo také představení kompaktní komerční fototiskárny Surelab SL-D800. Novinka je určená především pro komerční využití na prodejnách a pro fotografy, kteří chtějí rozšířit své služby v oblasti tisku fotografií a souvisejících produktů. Přístroj proto nabízí tisk na široké spektrum médií s lesklým, pololesklým i matným povrchem. Dlouholetá životnost i nebývalá rychlost tisku neubírá výtiskům na vysoké kvalitě, na kterou jsou u tiskáren Epson zákazníci zvyklí.

,,Jsme nadšeni, že můžeme nově všem zákazníkům poskytnout showroom značky Epson, kde si mohou prohlédnout všechny nejnovější produkty portfolia a zároveň se poradit s opravdovými odborníky ohledně vhodných inkoustových řešení i projekční techniky,˝ uvádí Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Showroom na adrese Jihlavská 21, Praha 4 nabídne na jednom místě prezentaci nejlepších výrobků všech kategorií. Návštěvníci zde prozkoumají business, consumer i LFP tiskárny. Zážitky z business a homecinema projekcí zprostředkují Epson projektory. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Reportáže  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: