Top 7 světových lokací k fotografování - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Reportáže

Top 7 světových lokací k fotografování

26. srpna 2019, 11.00 | Co dělá skvělou fotografii? Je to dovednost; o tom není pochyb! Je to o tom, jak fotografie zachycuje momenty každodenního života a proměňuje je ve věčnost.

 

Ale je to také o lokaci. Když se talent spojí s perfektním nastavením, získáme dech beroucí fotografie.

Jste nezávislí a dost stateční na to, abyste si vzali fotoaparát na výlet? Bude to báječné! Jen vy a váš milovaný fotoaparát, zachycující podstatu nejúžasnějších míst na Zemi.

 

Ale kam se vydáte?

 

Zde je 7 návrhů na místa, která nezklamou:

1. Nový Zéland

Nový Zéland je jako pohádka v reálném životě. Od nádherných horských vrcholů po fascinující pláže budete mít co vidět a zažít. Mezi nejzajímavější místa patří White Island, Milford Sound, Bay of Islands a Waitomo Glowworm Caves. Ale ať jste kdekoli, budete ohromeni, dokud jste na Novém Zélandu. A pokud opravdu chcete pohádkové fotografie, navštivte místa, kde byl natočen Pán prstenů.

 

New Zeland

 

2. Bhutan

Už jste v Bhútánu viděli Tiger's Nest Temple? Pokud jste se někdy dívali na fotografie z úžasné architektury, byla fotografie tohoto místa určitě na seznamu. Jedná se o klášter usazený na straně útesu. Čeká Vás hodně chůze a lezení, než se tam dostanete. S těžkou kamerou a doprovodným zařízením to nebude snadné. Ale až se tam dostanete, budete vědět, jak hodnotný byl tento výlet do Bhútánu. Pouhý pohled na tento chrám vás bude nutit k zamyšlení: jak se to tu podařilo postavit? Pravděpodobně budete mít další otázku: „Mohu zůstat?"Bhútán je fantasy svět sám o sobě. Celá země je plná nádherných míst pro vaše fotografie.

 

Bhutan

 

3. Řecko

Viděli jste v Řecku Meteoru? Je to neuvěřitelné místo s kameny, které slouží jako základ starověkých klášterů. Je to jako svět fantazie, díky kterému cítíte věčný klid, když ho dosáhnete. Pokud máte zájem prozkoumat více pravoslavného křesťanství, neměli byste si nechat ujít Krétu. Ostrov má fascinující pláže, které můžete také fotografovat. Kréta však také obsahuje stopy raného křesťanství, které jsou docela zajímavé pro fotografii. A pokud jste fanda pláží, najdete některé z

nejkrásnějších v Řecku. 

 

Greece

 

4. Bolívie

Salar de Uyuni je největší solný důl na světě. Nachází se v Bolívii, zemi, která ohromuje svou jedinečnou kulturou a vzhledem. Tento solný byt zapůsobí pouštní atmosférou a nekonečnou bělostí. Tato lokace je nejlepší pokud chcete zachytit surrealistické fotografie.

 

Bolivia

 

5. Kambodža

Angkor Wat je jedním z nejvíce fotografovaných míst na Zemi. Je úžasné, kolik fotografií zachytilo stejnou budovu, ale stále dokáže dát každému snímku jedinečnou atmosféru. V těchto troskách je tolik detailů, že vás už nikdy neomrzí.

 

Cambodia

 

6. Aljaška

Pocit zachycení nedotčené přírody pomocí fotografie je k nezaplacení. Zachytáváte věčnost a zároveň jste svědky změn. Když uvidíte nejvzdálenější oblasti Aljašky, budete mít pocit, že jste v kontaktu s historií naší planety. Ale budete také cítit, jak se mění a jak lidé tyto změny ovlivnili. Pokud hledáte nejlepší místa, pak začněte v Chugach State Park. Ohromující vodopády uprostřed nádherného horského údolí vytvoří epickou fotografii.

 

Alaska

 

7. Borneo

Na Borneu, které je třetím největším ostrovem na světě, se dostanete do kontaktu s prastarým lesem a rozmanitou divočinou. Pokud máte rádi fotografování zvířat a přírody, budete ohromeni! Většina volně žijících živočichů je pro Borneo endemická, takže do svého portfolia přidáte nádech jedinečnosti.

 

Borneo

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Reportáže  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: